Двотижневі курси англійської мови у Великій Британії за 600 фунтів

Унікально дешева пропозиція від освітнього центру Concept та Міжнародного коледжу Leicester. Двотижнева програма з вивчення англійської мови для дорослих від 18 років за 600 фунтів!

Двотижневі курси англійської мови у Великій Британії за 600 фунтів

Скористайтесь можливістю за спеціальною ціною для українських студентів. Вартість покриває навчання, проживання та трансфер.

Ми вже звикли до того, що Велика Британія – дорога країна, а навчання там чи не найдорожче у світі, оскільки є одним із самих якісних та визнаних. Але Британія не перестає дивувати своєю різноманітністю, бо кожен може знайти там програми навчання, що відповідають його фінансовим можливостям. Міжнародний коледж Leicester та місто Leicester є тому ще одним підтвердженням.

Міжнародний коледж Leicester – незалежний коледж вищої освіти, акредитований Британською акредитаційною радою (ВАС), яка гарантує якість незалежних навчальних закладів вищої освіти у Великій Британії.

Можна сказати, що це альтернативний навчальний заклад у Великій Британії, який пропонує дешеву, але якісну та практичну освіту для вашого майбутнього. Навчальні програми з бізнесу та менеджменту, туризму та готельного бізнесу, бухгалтерської справи (ACCA), підготовка з англійської мови, можуть стати як шляхом до академічного навчання, так і трампліном для вашої кар’єри.

Сучасні обладнані класи, досвідчені професійні тьютери та маленькі групи створюють дружню неформальну атмосферу серед студентів та гарантують практичну підготовку до професії.

Міжнародний коледж Leicester знаходиться в самому серці невеличкого, але багатокультурного жвавого міста Leicester, 10% якого складають студенти. Leicester — академічне місто з двома університетами Leicester та De Montfort.

Місто Leicester розташовано неподалік від Лондону та у 40 хвилинах від Бірмінгему. Проживання в Leicester набагато дешевше ніж в інших містах Великобританії.

Цього літа Міжнародний коледж Leicester пропонує українцям віком від 18 років двотижневу програму з вивчення англійської мови за 600 фунтів!

Для реєстрації на програми Міжнародного коледжу Leicester, ви можете звернутись до Освітнього центру Concept.

Освіта.ua
05.08.2011