Вчіть англійську, подорожуючи всією сім’єю
PR

Обирайте сімейну програму літнього відпочинку та навчання на Мальті або у Великій Британії

Вчіть англійську, подорожуючи всією сім’єю

Скоро літо, а це значить, що пора планувати літній відпочинок. Якщо Ви не уявляєте свою відпустку без теплого моря, золотого пляжу та при цьому маєте бажання вивчати англійську – Вам підійде сімейна програма відпочинку та навчання на Мальті. А якщо Вам хочеться зануритися в мовне середовище, подивитися визначні пам’ятки старої доброї Англії – вибирайте програму у Великій Британії.

Сімейна програма на Мальті

Дана програма підійде для всіх членів сім’ї, які збираються підняти рівень знань англійської мови та оздоровитися на морському узбережжі.

Батьки можуть вибрати програму вивчення мови: це може бути як загальна англійська, так і англійська для роботи. Також є можливість вибору інтенсивності занять – 20, 30 або 40 уроків на тиждень.

Поки батьки зайняті навчанням, діти перебувають під наглядом досвідчених педагогів, які в ігровій формі займаються вивченням англійської мови. Програмою передбачено цікавий інтерактивний курс англійської для дітей від 8 до 13 років. Старші діти, від 13 років, вивчають мову глибше, але при цьому навчальний процес не можна назвати нудним.

Детальніше про програму можна дізнатися тут.

Сімейна програма у Великій Британії

Програма вивчення англійської мови для всієї родини в Англії підійде для людей, які хочуть вивчати англійську, перебуваючи в мовному середовищі, а отримані свіжі знання закріпити на практиці.

Дорослі можуть вибрати загальний або інтенсивний курс. Є можливість займатися в групі чи індивідуально.

Мовна школа в залежності від віку дитини пропонує дві програми:

  • ABC discovery для дітей 5 – 7 років;
  • English Explorers для дітей 8 – 12 років.

Тривалість курсу - від 1 до 8 тижнів. Батьки разом з дітьми можуть проживати в одній сім’ї, квартирі чи готелі. Діти та дорослі займаються в одній будівлі.

Всі деталі програми тут

Освіта.ua
08.05.2019