Почніть освіту з пробного курсу «Академічна англійська»
PR

26 вересня відбудеться зустріч з представником рейтингової британської школи Bosworth Independent College

Почніть освіту з пробного курсу «Академічна англійська»

Замислюєтеся про навчання в Англії? Мрієте про школу-пансіон для старшокласників, але боїтеся прийняти кардинальне рішення вступити на повний академічний рік? Тоді пробний курс «Академічна англійська» – саме те, що Вам потрібно!

Курс академічної англійської мови призначений для студентів від 14 до 18 років, які хочуть інтенсивно вивчати англійську мову для академічних цілей, включаючи подальше вивчення шкільних предметів англійською чи ж здачу міжнародних іспитів, будь то IELTS, FCE, CAE чи інші.

Одним з коледжів, які пропонують такий курс, є провідна приватна школа-пансіон у Великій Британії. Головна мета коледжу – розвинути потенціал кожного школяра. Діти займаються в невеликих класах в середньому по 8 осіб і вчаться за індивідуальним розкладом.

Партнерами школи є такі університети як University of Manchester Business School, University of Liverpool, Queen Mary University, Aston University і University of York.

Розташувався коледж в годині їзди від Лондона, в місті Нортхемптон. До центру міста – 20 хвилин пішки. Тут можна побачити багато цікавого: у пішій доступності як старовинні споруди вікторіанського періоду, так і жваві магазини та затишні кафе. Нудьгувати не доведеться.

Проживання в коледжі також дуже комфортне – в резиденції.

Цікаво? А якщо до такого унікального курсу додати ще й можливість отримати стипендію на навчання? Тільки 26 вересня о 13:30 відвідайте зустріч з представником Bosworth Independent College – Лорен Баркутою.

Що буде обговорюватись:

  • короткострокове перебування в англійській школі від 2 тижнів;
  • умови отримання стипендії;
  • все про лад школи й академічну програму навчання;
  • питання проживання, позакласних заходів та багато іншого.

Детальніше за тел.: (044) 466-44-74, (067) 466-44-74.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
26.09.2018