Групова поїздка до Німеччини на літніх канікулах
PR

Подаруйте дітям поїздку в літній табір на південь Німеччини до найсильнішої мовної школи країни

Групова поїздка до Німеччини на літніх канікулах

Компанія «Intellect Guide» пропонує прекрасну можливість зробити літо вашої дитини цікавим, корисним та ефективним і запрошує в групову поїздку до мовного табору на базі найсильнішої школи Німеччини, в надзвичайно мальовничу місцевість Баден-Вюртемберг, поблизу Альп і всесвітньо відомого Боденського озера. Повне занурення в німецькомовне середовище, незабутні екскурсії, активний відпочинок та нові емоції - це і є рецепт ідеального літа!

Школа

Мовний табір буде організований в одній зі шкіл, які входять до складу Humboldt-Institut. У Бад-Шуссенрід, мабуть, найбільший кампус серед усіх шкіл цієї мережі. Тут, на одній території, розташовано все: резиденція, навчальні класи, спортивні зали і майданчики, альпіністська стінка, басейн зі СПА-комплексом і навіть озеро.

Humboldt-Institut по праву вважається найсильнішою мовною школою Німеччини. Вміле і гармонійне поєднання занять, дозвілля німецькою мовою, принцип розселення дітей незмінно дають гарантовано високий результат вивчення німецької мови навіть на короткострокових програмах. Щотижня молодь отримуватиме 25 уроків німецької мови від учителів-німців найвищого рівня.

Проживання та харчування

Учасники табору проживатимуть в резиденції школи, на території кампусу, в 2-місних номерах зі всіма зручностями. Школа відрізняється своїм педантичним підходом до розселення дітей. Проживання, на думку керівництва школи, - одна з найважливіших складових успіху у вивченні мови. В одній кімнаті селяться студенти однієї статі та віку, з приблизно однаковим рівнем німецької і з різними рідними мовами. Необхідність використання німецької на дозвіллі та в побуті в рази збільшує результат її вивчення.

Харчування дітей у всіх школах Humboldt-Institut вище всяких похвал. Тричі на день - повноцінний прийом їжі з вибором не тільки основних страв, напоїв, а й десертів. Фрукти - цілий день, в необмеженій кількості.

Екскурсії

Організація екскурсій також витримана у відповідністі з найвищими стандартами якості Humboldt-Institut. Протягом двох тижнів учасників чекають дві екскурсії на південь в один з ближніх куточків цього туристичного регіону та одна екскурсія на цілий день. Варіантів екскурсій безліч. Конкретний маршрут визначається в залежності від складу і побажань студентів, погодних умов. Серед варіантів: Боденське озеро, Замок Нойшвайнштайн, сирна фабрика в Бад-Вурцах, шоколадна фабрика у Вальтенбурзі та багато іншого.

Вивчати іноземну мову найкраще на її батьківщині. Не пропустіть можливість потрапити в кращий мовний табір з вивченням німецької мови цього літа!

  • Коли: 08.07.2018 - 21.07.2018;
  • Тривалість: два тижні;
  • Місцезнаходження: Bad Schussenried;
  • Табір: Humboldt-Institut;
  • Розмір групи: 10 учнів + 1 керівник;
  • Вік: 10 - 17 років.ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.04.2018