Канікули в США - шлях до вищої освіти в Америці
PR

Освітня компанія «Альбіон Ед’юкейшн» організовує поїздки на літні програми англійської мови

Канікули в США - шлях до вищої освіти в Америці

Багато батьків мріють, щоб їхні діти отримали освіту в США, і не просто в американському університеті, а в рейтинговому виші зі світовим ім'ям, і частіше за все вибір падає на Лігу Плюща.

Звичайно, вступити в такий університет абсолютно реально, навіть реально отримати стипендію, що покриє понад 60% витрат на навчання. Але готуватися до цього потрібно заздалегідь і почати потрібно з того, щоб майбутній студент Гарварду побував в США, познайомився з країною, а також з американською англійською.

Цього літа такі бажання можуть здійснитись, оскільки освітня компанія «Альбіон Ед’юкейшн» в черговий раз організовує поїздки на літні програми англійської мови в Америці.

Діти будуть навчатись в Нью-Йорку, Лос-Анжелесі і Сан Франциско. І не тільки навчатись, а й жити на території найвідоміших рейтингових університетів Америки - державного університету Каліфорнії в Лос-Анжелесі і університету Лонг-Айленд в самому серці Нью-Йорка - Манхеттені.

Це відмінна можливість для тих, хто замислюється про вступ до американського університету, дізнатись, що ж таке справжній університетський кампус, і як тут живуть і здобувають освіту студенти.

Дітей також чекають цікаві екскурсії та позакласні заходи, що проводяться в кожній з шкіл. Манхеттен, Статуя Свободи, Емпайр Стейт Білдінг, Бруклінський міст, Голлівуд, Беверлі Хіллз, кіностудія Юніверсал, Дісней Ленд - це не повний перелік пам'яток, які відвідають українські діти.

«Альбіон Ед’юкейшн» має великий досвід співпраці з американськими університетами та прийомними комісіями, і готовий допомогти всім, хто бажає там навчатись, не тільки розібратися з вимогами для вступу, а й отримати стипендію.

Докладніше про літні програми

Освіта.ua
28.02.2018