Кіпр або Мальта: де вчити англійську цього літа
PR

Порівняльний аналіз літніх мовних курсів англійської на Мальті та Кіпрі від компанії AnyWay

Кіпр або Мальта: де вчити англійську цього літа

Половина літа вже позаду, а так хочеться встигнути все — і на море, і на курси англійської. Якщо вас є вільний тиждень–два, то мовні курси на середземноморському узбережжі стануть чудовим варіантом.

Море, пляж, англійська — вмикаємо ідеальне літо

Поміркуємо логічно: летіти до США або до Великобританії — не надто бюджетний і комфортний варіант. Водночас поблизу є безліч мовних шкіл із доступними розцінками та не менше якісним навчанням. Мова йде про Кіпр і Мальту — улюблені курортні країни на літній період.

Формула вашої ідеальної подорожі: мовні курси в першій половині дня; відпочинок на пляжі, прогулянки, екскурсії — у другій. А якщо ви сумніваєтеся між Кіпром та Мальтою, то пропонуємо порівняльний аналіз цих двох країн. А не помилитися з вибором школи, де краще вчити англійську цього літа, допоможуть експерти компанії AnyWay!

Курси англійської на Кіпрі без переплат

Країна-острів у Середземному морі — це рай для туристів, охочих поніжитися на піщаних пляжах під лагідним сонцем, доторкнутися до давніх архітектурних пам’яток і закохатися в неповторну атмосферу тепла та привітності. Крім того, на Кіпрі дивовижний клімат, розмірений ритм життя, низькі ціни на їжу й житло і водночас — високий рівень безпеки в країні.

У минулому Кіпр був британською колонією, тому місцеві прекрасно говорять англійською, а викладачі — носії мови. Навчають у мовних школах Кіпру також за британською системою. Отже, вирушаючи на цей острів, ви отримуєте британську якість, не переплачуючи за престижність школи та апартаменти в Англії.

Місцеві школи пропонують різні типи курсів: загальний, інтенсивний, групові та індивідуальні заняття для учнів різного віку. Для студентів і дорослих від 16-ти років вартість навчання в мовній школі на Кіпрі становить від €220 за тиждень. Додатково оплачується проживання — від €130 за тиждень. Для студентів також організовують екскурсії визначними пам’ятками Кіпру, відвідування знаменитих Каледонських водоспадів, аквапарку, прогулянки на катері в Коралову затоку й інші.

Підготовка до поїздки на курси на Кіпр займає мінімум часу. Знадобиться Pro-Visa, яка легко відкривається в режимі онлайн протягом двох днів. Звертайтеся до менеджерів AnyWay за індивідуальною консультацією.

Мальта: різноманітність курсів і дайвінг

Іноземці давно відкрили для себе Мальту як розкішне місце для відпочинку і вивчення англійської мови. Це невелика двомовна держава, колишня колонія Британії.

Країна славиться сприятливим кліматом, розкішними пейзажами й гостинністю місцевого населення. Тут скелястий берег і неймовірно чиста вода. Крім того, Мальта вважається одним із найкращих місць для любителів дайвінгу. Підводний світ острова вражає красою й різноманітністю.

Як і на Кіпрі, тут система викладання мови побудована на класичних англійських методиках. Викладачі є безпосередніми носіями мови. Вони всіляко сприяють тому, щоб студенти якомога швидше заговорили англійською.

Незаперечна перевага курсів на Мальті — демократичні ціни на навчання, у середньому на 30% дешевше, ніж у тій же Англії. Жити й харчуватися тут також недорого, з огляду на прекрасний сервіс і якість навчання.

На Мальті вам нададуть величезний вибір мовних шкіл, програми різної інтенсивності та тривалості. Студенти з різним рівнем підготовки знайдуть для себе відповідний варіант: стандартні або індивідуальні курси англійської, програми підготовки до тестування IELTS, TOEFL та складання кембриджського іспиту, курси побутової та бізнес-англійської в міні-групах.

Для студентів і дорослих від 16-ти років вартість курсів — від €200 за тиждень. Проживання обійдеться від €185 за тиждень. Для оформлення на курси потрібен біометричний паспорт або будь-яка шенгенська віза.

Як обрати курси англійської та вирушити у подорож?

Компанія AnyWay з радістю стане вашим помічником у цій справі! Спеціалісти компанії пропонують тільки найкращі мовні школи Мальти, які належно оцінили українські студенти. Організувати поїздку зовсім нескладно. Тим паче підготовка до подорожі на Мальту й Кіпр не вимагає багато часу.

Менеджери AnyWay зроблять усе можливе, аби ви досягли своєї мети у вивченні англійської, чудово відпочили й повернулися задоволеними на всі 100%. Усі деталі за телефонами: (093) 593–59–93, (098) 120–81–83 або на сайті.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.07.2017