Італійське турне: чотири міста та безліч вражень
PR

Компанія AnyWay пропонує вигідне турне до Італії, що гарантує активну практику в італійській мові

Італійське турне: чотири міста та безліч вражень

Побувати в Італії та не побачити кілька найкрасивіших міст – це злочин. У компанії AnyWay вважають так само, тому запрошують усіх небайдужих до цієї країни та своєї іноземної мови в італійське турне.

Тисячі туристів з усього світу летять до Італії, щоб подивитися на чудову природу та вражаючу архітектуру, відвідати кращі місця для шопінгу та найчистіші пляжі. А ще тут є тепле море та безліч пам'яток, які ви повинні побачити на власні очі.

Чим цікавий курс Tour of Italy?

Ця навчальна програма розрахована на два, три або чотири тижні. Весь цей час ви не тільки вивчаєте та застосовуєте на практиці італійську мову, а й знайомитеся з італійською культурою, відвідуючи всі або деякі з чотирьох доступних міст на ваш вибір.

Одна з кращих мовних шкіл в Італії – школа Леонардо да Вінчі – розташовується в Мілані, Римі, Флоренції та Сієні. За 40 років існування школа отримала репутацію престижного навчального закладу. Всі її корпуси знаходяться в центральній частині міст. Викладачі – молоді кваліфіковані фахівці, які знають та успішно застосовують методики викладання італійської мови як іноземної.

Італійське турне: умови та ціни

Поїхати в турне – це унікальна можливість відкрити для себе Італію з нового боку. Ви можете приїхати в будь-яку пору року та вивчати мову, незалежно від вашого рівня італійської. У школі подбають про організацію переїзду, проконтролюють, щоб ви відвідували курс свого рівня, підберуть оптимальний варіант проживання. До того ж школа проводить різні заходи, які дозволяють студентам відчути атмосферу кожного з відвідуваних міст і перейнятися італійською культурою.

Програма включає в себе 20 групових занять на тиждень у кожному із запропонованих міст на вибір: елегантна Флоренція, величний Рим, авангардний Мілан і чарівна Сієна. Вартість двотижневого курсу складає 380 євро. Житло оплачується окремо: вам нададуть апартаменти на цей же період від 200 євро.

Заняття проводяться в затишних класах в невеликих інтернаціональних групах, щоб кожен учень отримав достатньо уваги та мав усі можливості для комфортного навчання. Саме тому в Леонардо да Вінчі приїжджають студенти більш ніж з 50 країн світу, школу радять своїм друзям і знайомим – і це найкраще підтвердження якості.

В Італію з AnyWay

Завдяки компанії AnyWay кожен у віці від 18 років може зареєструватися на курс «Італійське турне». Співробітники компанії відправлять вас у тур по Італії, де ви вивчите італійську, отримаєте масу вражень та емоцій надовго.

Крім того, до вашої уваги пропонуються інші курси в Італії: Art History, Italian wines, Italian cuisine / culinary arts, Fine Art courses in Milan & Rome, Art and Fashion courses in Florence, Music courses in Florence, Milan and Rome. Звертайтеся в AnyWay -– для вас індивідуально підберуть програму, враховуючи ваші уподобання.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
24.03.2017