Кращі міста і країни для практики англійської

Тільки середовище англомовних країн допоможе досконало оволодіти розмовною англійською

Кращі міста і країни для практики англійської

Вивчати англійську – правильне рішення, яке приймають з кожним днем все більше українців. У великих містах України вивчають іноземну мову більше 60% мешканців, третина з яких почали займатися у 2016 році.

Вони відвідують різноманітні курси та розмовні клуби, беруть уроки у репетиторів, повторюють граматичні правила та читають книги в оригіналі. Однак досягає рівня вище середнього тільки кожен п'ятий. Чому так виходить? На певному етапі вивчення англійської виникає мовний бар'єр, подолати який в змозі лише практика в англомовному середовищі.

Перспективний шлях вивчення англійської – мовні курси за кордоном

Опинившись в англомовному оточенні, ви набагато простіше та швидше освоїте іноземну мову. Щоб впевнено розмовляти англійською, грамотно писати та правильно сприймати мову на слух, комусь знадобиться два тижні в мовному середовищі, а деяким – місяці інтенсивної щоденної практики. Але головне – прогрес буде помітний у будь-якому разі!

Ви зможете приємно і з користю провести час, поєднавши відпочинок з вивченням мови. Програма мовних курсів за кордоном грамотно спланована, що дозволить в короткі терміни засвоїти максимум корисного матеріалу. Сумніваєтеся, до якої країни вирушити, щоб вчити англійську? Спеціалісти компанії Anyway підготували короткий огляд країн, що варті вашої уваги

Великобританія – країна №1 за популярністю

Мовні курси в Англії користуються величезним попитом, що обумовлено їхньою винятковою якістю та ефективністю. Великобританія – зовсім не економічне рішення, проте воно того варто. Ви пройдете загальний, інтенсивний або бізнес-курс англійської, курси підготовки до іспитів IELTS та TOEFL. Також є сімейні та дитячі курси.

Підібрати школу зі зручним місцем розташування, сучасним підходом до навчання та комфортними умовами проживання допоможуть менеджери освітньої компанії AnyWay. Ми порекомендуємо надійну школу: International Project в дивовижному Борнмуті; Stafford House у Лондоні, Кембриджі, Единбурзі; Clubclass London у Блумсбері; St Giles International у Лондоні та передмістях британської столиці, а також найстарішу Wimbledon School of English та школу EC. За класичною англійською – тільки до Великобританії!

Хочете до країни кельтів? Ірландія вас вразить!

В Ірландії англійська мова є офіційною та звучить всюди. Тут переплітаються різні діалекти, а в процесі навчання використовуються сучасні методики. Удосконалювати вимову в цій мальовничій країні – одне задоволення. Дивовижна краса Ірландії, що потопає в зелені, і доброзичливість ірландців нікого не залишить байдужим. У Дубліні розташовані головні офіси світових бізнес-гігантів, при цьому відчувається неймовірна атмосфера вічного свята.

Експерти компанії AnyWay рекомендують виключно перевірені мовні школи в Дубліні та в прилеглих містах: Alpha College of English, Emerald Cultural Institute, Delfin. Усі викладачі мають великий досвід роботи та необхідні сертифікати. Тут дбають про учнів, створюють для них затишну атмосферу. Ви зможете вивчати загальний, інтенсивний, бізнес-курс англійської, а також пройти курси підготовки до іспитів Cambridge, IELTS, TOEFL та курси для юристів.

Американська англійська в США

Перспектива відправитися до Америки при виборі мовних курсів приваблює багатьох. Тим паче спектр програм широкий: сімейні, дорослі та дитячі курси, курси підготовки до іспитів Cambridge і TOEFL. Ви познайомитеся з країною та зможете відчути різницю англійської та американської на практиці.

Популярні міста для вивчення англійської в США – Чикаго, Нью-Йорк і Бостон. Експерти компанії AnyWay рекомендують звернути увагу на такі школи: EC – USA в Нью-Йорку, Сан-Франциско та Лос-Анджелесі; відому міжнародну школу Kaplan і FLS International.

А може, на мовні курси до Торонто?

Високі освітні стандарти Канади та відносно доступна вартість мовних програм забезпечили популярність цій країні. Вирушаючи на курси з вивчення англійської мови, ви можете вибрати такі програми: курси для дорослих і дітей, бізнес англійська, підготовка до міжнародних іспитів Cambridge, IELTS і TOEFL.

Мовні центри в Канаді загалом зосереджені в крупних містах: Торонто, Ванкувер, Монреаль. Компанія AnyWay пропонує вдосконалити свої знання англійської в школах EC – Canada, ILAC і Toronto University. Шикарне розташування, досвідчені викладачі, сучасний підхід до навчання – ви будете задоволені на 100%.

Поїздка на мовні курси за кордон перевершить усі ваші сподівання. Залиште організаційні моменти спеціалістам – і займіться тим, що дійсно важливо!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
21.03.2017