Інтенсивний курс польської мови в Польщі
PR

Сертифіковані курси польської з професійними викладачами - носіями мови в м. Замость (Польща)

Інтенсивний курс польської мови в Польщі

Програма «Європейська Освіта», за підтримки Європейського Руху в Україні, проводить набір учасників у Літні мовні школи в період з 4 по 10 серпня (виїзд 3 серпня) для проходження інтенсивних сертифікованих курсів польської мови.

Навчання проводиться на базі партнера програми – Державного професійного інституту в м. Замость (Польща).

Мета програми – дати можливість потенційним абітурієнтам та іншим бажаючим, пройти сертифіковані курси у професійних викладачів (носіїв польської мови), з закріпленням теоретичних знань на практиці та адаптацією безпосередньо на місці навчання.

Під час семиденного перебування в Польщі при Державному професійному інституті, усі учасники пройдуть інтенсивний курс польської мови, який складається з 36 годин навчання (6 днів по 6 годин) та практики під час відпочинку (похід у магазини, кав’ярні, кінотеатр, музеї, різноманітні екскурсії тощо). Заняття проводяться у невеликих групах професійними викладачами які мають досвід навчання іноземців.

По закінченню курсів, кожен учасник отримає від Державного професійного інституту в м. Замость офіційний Сертифікат про проходження курсів польської мови.

Проживати учасники будуть в комфортабельному студентському хостелі з цілодобовим обслуговуванням та триразовим харчуванням.

Хостел знаходиться під постійним відеоспостереженням, вхід до приміщення можливий лише за особистим електронним ключем.

Основні умови:

  • Вартість участі у програмі: 660 євро + 560 грн.
  • Цільові групи: 10 - 15 учасників.
  • Кількість навчальних годин: 36 год. + практика.

У вартість участі входить: трансферне перевезення Україна – Польща – Україна), проживання в хостелі при вищому навчальному закладі (7 днів); триразове харчування; інтенсивний курс польської мови; реєстрація учасника, формування та оформлення необхідного пакету документів; вирішення візових питань; страхування; роздаткові інформаційні та навчальні матеріали; отримання офіційного Сертифікату про проходження курсів польської мови від Державного професійного інституту.

Отримати безкоштовну консультацію з питань вступу до вищих навчальних закладів Польщі ви можете за телефоном компанії «Європейська освіта» у Києві: (044) 200-28-40.


«Європейська освіта» – це відома українсько-польська компанія, що проводить свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України із 2005 року. Кращі вищі навчальні заклади Польщі вповноважили компанію проводити свою інформаційну та вступну кампанію в Україні, надавати послуги з набору студентів, у тому числі в якості приймальної комісії, послуги при підборі житла, легалізації документів, отриманні візи, трансфері до місця навчання, поселенні та підтримці студентів протягом першого року навчання.

Освіта.ua
09.09.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!