Англійська в Австралії стала більш доступною
PR

Вигідна пропозиція вивчення англійської мови в Сіднеї та Брісбені від освітнього агентства «IStudy»

Англійська в Австралії стала більш доступною

Унікальна можливість вивчити англійську мову дешевше в легендарній Австралії, одній з найбільш безпечних і розвинених країн світу – країні «антиподів» і кенгуру, коал, пляжів і коралів. Бронюйте замовлення на курс міжнародної мовної школи «ILSC» в освітньому агентстві «IStudy» й отримайте суттєву знижку на навчання.

Звернувшись в агентство IStudy до 30 вересня, можна отримати такі знижки на навчання в ILSC-Сідней та ILSC-Брісбен

Вартість навчання

за тиждень

Інтенсивний курс англійської мови (31 урок на тиждень)

Стандартний курс  англійської  мови (25 уроків на тиждень)

Кампус

Ціна

за тиждень

Ціна зі знижкою

Ціна за тиждень

Ціна

зі знижкою

1–3 тижні

395 дол.

320 дол.

350 дол.

265 дол.

4–11 тижнів

385 дол.

320 дол.

340 дол.

265 дол.

 
Сідней
– унікальний мегаполіс, який без перебільшення можна назвати «візитною карткою» Австралії. У ньому дивовижно поєднуються різна архітектура – від старовинних будівель в середземноморському стилі до сусідніх з ними ультрасучасних хмарочосів – і садово-паркові зони, найкрасивіші гавані світу й чудові піщані пляжі із сотнями різнокольорових папужок, що щебечуть на весь голос.

А незабутній Сіднейський оперний театр, немов ширяє під вітрилами по хвилях Тихого океану, міст Харбор-Брідж, що відкриває всю красу міста своїм пішоходам, чудовий Королівський ботанічний сад, що розкинувся на 30-ти гектарах, та акваріум з підземними тунелями, оточеними акриловим склом, усі вони, як і безліч інших визначних пам'яток, будуть дбайливо зберігатись у пам'яті все життя.

Кампус ILSC в Сіднеї розташований у діловому районі центру міста всередині культової будівлі Woolworths, навпроти міської ратуші неподалік від основних автобусних маршрутів і залізничного вокзалу. Усього в кількох хвилинах ходьби від кампусу знаходяться торговий центр Pitt Street, бухта Darling Harbour і найкрасивіший Гайд-парк (Hyde Park).

Брісбен
– субтропічна столиця штату Квінсленд на березі однойменної річки, третє за величиною місто в Австралії, назване на честь доблесного британського генерала, астронома й математика, керівника колонії в Австралії Томаса Брісбена.

«Місто нового світу» – так називають Брісбен за його прекрасні умови життя й інфраструктуру, що безперервно розвивається. Нарівні з величезною кількістю хмарочосів у місті знаходяться чудові національні парки та ботанічні сади. Привабливі й популярні також міські зоопарки, у тому числі Lone Pine Koala Sanctuary, – один з десяти кращих у світі, де кожний може потримати на руках і погладити маленьку коалу.

У місті можна помилуватися предметами мистецтва, відвідавши Brisbane Cultural Precinct – район галерей, виставкових залів і музеїв. Також неодмінно варто відзначити й міст Story Bridge, за «підкорення» якого пішоходам видають навіть спеціальний сертифікат. Усюди у Брісбені панує атмосфера доброти та привітності, що незмінно відзначають багато гостей міста.

Кампус ILSC у Брісбені розташований у самому серці центрального ділового району, до нього легко можна дістатись автобусом, поїздом чи поромом. А від центрального залізничного вокзалу до нього менш ніж 3–5 хвилин ходьби. З вікон кампусу відкривається прекрасний вид на парк, а кімната відпочинку для студентів виходить на затишні тераси, де вони охоче проводять свої перерви та обіди, а також беруть участь у заходах, що заохочуються викладачами для вдосконалення комунікативних навичок.

Для бронювання або повного розрахунку витрат за ці курси, а також по додаткову інформацію звертайтесь в освітнє агентство «IStudy» в Києві за тел. (044) 200-28-44.

Освіта.ua
22.05.2014