Де у Франції вивчити французьку мову

Освітні мовні програми для дітей і дорослих у Парижі й на Французькій Рив'єрі

Де у Франції вивчити французьку мову

20 березня в усьому світі відзначається день французької мови, який традиційно користується популярністю. Як відомо, вивчати мову найкраще безпосередньо при спілкуванні з її носіями, а в ідеалі – проживаючи у відповідній країні. Практика мовних таборів для іноземців уже багато років є одним з найефективніших способів «занурення в середовище». Euromag склав огляд кращих мовних шкіл Франції, де можна вивчити цю чудову мову.

Однією з найбільших компаній Франції, що займається організацією мовних курсів у всій країні, є ATOLL. Це французька мовна школа з майже 30-річним стажем роботи, що пропонує різні освітні програми для дітей і дорослих.

Щорічно близько 5000 студентів приїжджають у філіалі школи з метою вдосконалення французької та підготовки до міжнародного іспиту DELF.

Основна маса літніх мовних шкіл зосереджена на півдні Франції, а також у столиці країни. Дитячі канікулярні програми (ATOLL Juniors) проводяться в шести найбільш популярних містах Франції – Парижі і на Французькій Рив'єрі (Антіб, Канни, Йєр, Ніцца й Біарріц).

Програма під назвою «Вивчити французьку мову у Франції» розрахована на іноземних дітей у віці від 8 до 17-ти років.

     

У Парижі мовні курси організуються на базі школи-партнера компанії й розраховані на дітей віком від 13 до 17-ти років. Паризька мовна школа працює протягом двох літніх місяців. Навчання розбите на два блоки. Обидва тривають протягом місяця: перший – у липні, другий – у серпні.

Стандартні курси французької мови являють собою двадцять уроків по 45 хвилин на тиждень. Проживання студентів організується в кампусі Святого Миколая (кімнати на дві й чотири людини) з повним пансіоном. У вартість курсів включені екскурсії та розваги для дітей.

Вартість першого блоку (із 29 червня по 26 липня) становить 890 євро на тиждень, другого (із 27 липня по 23 серпня) – 870 євро на тиждень.

У Ніцці мовні курси також тривають протягом двох літніх місяців з кінця червня по кінець серпня. Навчання стандартне – двадцять уроків по 45 хвилин на тиждень. Проживання з повним пансіоном організовано в самому місті, у кампусі Жан Медсен і в «Парк Імперіал».

Вартість тижневого навчання в Ніцці становить 730 євро для вікової категорії від 13 до 17-ти років.

У всіх мовних школах діє обмеження на пізній вихід дітей у місто. Для вечірніх прогулянок дитина повинна мати письмовий дозвіл батьків.

Набагато інтенсивніше програма навчання у французькому Антібі. Вона розрахована на ширшу вікову категорію дітей від 8 до 17-ти років і включає чотири види курсів: стандартні курси (двадцять уроків по 45 хвилин на тиждень), інтенсивні курси (26 уроків по 45 хвилин на тиждень), програма DELF Junior – підготовка до міжнародного іспиту (26 уроків), а також курс ABITUR для найбільш дорослих (29 уроків).

Мовні курси обійдуться в 730 євро на тиждень, за 995 євро на тиждень вашу дитину навчать грати в гольф. Найменших учнів від 8 до 12-ти років школа приймає з кінця червня по кінець серпня, підлітків (13–17 років) – із 6 квітня по 1 листопада.

Із 29 червня по 16 серпня організуються курси для дітей у віці від 13 до 17-ти років у знаменитих Каннах. Програма навчання включає кілька видів курсів: стандартні (двадцять уроків), інтенсивні (26 уроків) і курси підготовки до іспиту ESABAC, що дає право навчання у вищих закладах Франції та Італії.

Вартість тижневого навчання в Каннах з повним пансіоном та екскурсіями – 760 євро.

Поринути у світ піщаних пляжів і професійного серфінгу зможуть учні мовної школи в Біарріці. Школа приймає всіх бажаючих із 15 червня по 16 серпня. У програмі навчання як стандартні, так й інтенсивні курси.

Крім повного пансіону за 779 євро на тиждень учні школи безкоштовно отримують проїзний квиток на автобус для вільного переміщення по місту. Програма навчання розрахована на дітей у віці від 14 до 17-ти років.

Нарешті, мовні літні курси для маленьких іноземців організуються у світовій столиці парусного спорту – французькому Йєрі. Цього року школа працюватиме в період із 29 червня по 23 серпня. У програмі навчання – стандартні мовні курси.

Крім курсів французької мови у вартість навчання включено викладання елементарних навичок парусного спорту. Вартість навчання – 730 євро на тиждень для дітей віком від 8 до 13-ти років і 830 євро для категорії 13–15 років.

Євгенія Воронець, Euromag

Euromag
28.03.2014