Відкрито набір на літні курси французької мови у Франції

Компанія Домар Тревел Ед’юкейшен оголошує набір студентів для поїздки в мовні та лінгвістичні центри Парижа з метою вивчення французької мови

Відкрито набір на літні курси французької мови у Франції

Програми, що пропоновані навчальними центрами і школами, зосереджені на вдосконаленні розмовних навичок і поєднують цікаві академічні заняття з екскурсійною програмою і розвагами.

На мовні програми приймаються студенти від 18 років. Мінімальний рівень володіння французькою мовою відповідно до критеріїв Єдиного європейського мовного стандарту: А1.

Бажаючі вивчати французьку у Франції можуть обрати одну з паризьких мовних шкіл.

Інтернаціональна школа Sprachcaffe була заснована в 1983 році. На сьогоднішній день до складу мережі входять 23 школи по всьому світу, у яких іноземні мови щорічно вивчають 40 тисяч студентів.

Студенти також можуть обрати школу французької мови як іноземної France Langue. Ця школа заснована у 1976 році.

Тривалість навчання в мовних школах - 1-2 тижні. Програми шкіл включають 20 уроків французької мови на тиждень.

Крім цього, студентам Sprachcaffe пропонуються розважальна та екскурсійна програми, що включають 1 екскурсію на тиждень і 3 позаурочних заходи.

Вартість навчання на програмах Sprachcaffe становить 1040 євро за 1 тиждень 1743 євро за 2 тижні.

Вартість навчання на програмах France Langue становить 1090 євро на тиждень.

До вартості включено: навчання, проживання, харчування, консульський збір посольства, страховка, трансфер, оформлення документів, трансфер. Додатково оплачуються: переліт, кишенькові витрати, вхід в музеї.

Дати поїздки в Sprachcaffe: 12 - 18 серпня 2012 року, 12 - 25 серпня 2012 року.

Дата поїздки до France Langue: 12 - 19 серпня 2012 року.

Для отримання більш детальної інформації про програми Sprachcaffe та France Langue зв'яжіться з менеджером компанії Домар Тревел Ед’юкейшен за тел: (044) 425-40-45 або електронною поштою: alina@dteducation.com.

Освіта.ua
04.06.2012