Курси англійської мови в Ірландії

Мовна школа Malvern House Dublin пропонує програми вивчення англійської в Ірландії

Курси англійської мови в Ірландії

Malvern House Dublin представляє широкий спектр програм - від бізнес-курсів до підготовки до міжнародних мовних іспитів, а літні канікулярні курси відкриють для підлітків можливість навчання разом з ірландськими дітьми в унікальному міжнародному середовищі.

Школа вивчення англійської мови Malvern House є унікальною тим, що пропонує програми для будь-якого віку та рівня знань.

Мовна школа пропонує інтенсивний курс вивчення англійської для студентів: від початкового до просунутого рівня.

Інтенсивна програма складається з 33 уроків англійської на тиждень і допомагає в максимально короткі терміни опанувати розмовну мову і розвинути навички писемного мовлення, аудіювання та читання.

Заняття проходять вранці та ввечері. Щоранку у студентів 5 уроків, під час яких вони розвивають навички читання, письма, усного мовлення та аудіювання. Денні заняття акцентовані на розвиток усного мовлення, студенти вчаться використовувати свій словниковий запас в розмові, вивчають нові слова і розвивають комунікативні навички з носіями мови.

Крім інтенсивного курсу, студенти школи можуть обрати стандартний курс, що складається з 25 уроків на тиждень.

Незалежно від програми навчання, студенти також можуть обрати додатковий модуль, мета якого - розвинути певний навик. Додаткові модулі занять: розмовний клуб, письмова мова, вимова, засоби масової інформації, книжковий клуб.

Тривалість занять у мовній школі Malvern House Dublin - 45 хвилин. Початок занять – щопонеділка. Мінімальна тривалість будь-якої програми - 2 тижні.

Вартість навчання в мовній школі Malvern House Dublin: інтенсивний курс - 310 євро на тиждень, стандартний - 220 євро на тиждень.

Проживання організовано в приймаючих сім'ях та студентських резиденціях. Вартість проживання: від 185 до 260 євро на тиждень.

Додатково оплачуються реєстраційний внесок (100 євро), реєстрація проживання (50 євро), кур'єрська доставка документів (50 євро), трансфер в 1 сторону (80 євро), консульський збір, переліт, кишенькові витрати.

Більш детальну інформацію про програми мовної школи Malvern House Dublin ви зможете дізнатися в компанії Домар Тревел Едьюкейшен за тел: (044) 425-40-45 або електронною адресою: alina@dteducation.com

Освіта.ua
04.06.2012