Міжнародна мережа навчальних закладів Education First

Під час проведення Міжнародної виставки "Краще в навчанні за кордоном", міжнародна мережа навчальних закладів Education First представить свої програми навчання

Міжнародна мережа навчальних закладів Education First

Компанія Education First (EF) пропонує широкий спектр програм: від мовних курсів та освітніх поїздок до бакалаврських і магістерських програм.

До складу Education First входять більш ніж 400 шкіл в 50 країнах світу, таким чином, компанія представлена в Європі, Північній і Південній Америці, Азії, Океанії, країнах Близького Сходу і Африки.

Перевагою EF є особливий метод навчання - повне занурення в мовне середовище за допомогою унікальної методики EF Efekta System, розробленої спільно з Кембриджським університетом. Ця методика включає спілкування в класі з досвідченим викладачем, заняття в інтерактивній онлайн-лабораторії та вивчення широкого кола предметів на вибір.

Серед мовних програм, що пропонуються в навчальних закладах мережі, представлені різноманітні курси для дітей та дорослих.

Вивчити та удосконалити знання іноземних мов можна в 40 міжнародних мовних школах мережі, де викладають 7 мов.

Під час шкільних канікул користується популярністю програма Language Travel - супроводжувана поїздка, що поєднує в собі навчання з активними заняттями та екскурсіями.

Навчальний рік за кордоном - це унікальна програма для старшокласників, випускників шкіл і студентів, що включає інтенсивну мовну підготовку і додаткові уроки в залежності від інтересів учнів.

У мовних школах мережі також пропонуються такі програми: "Англійська мова для дітей та підлітків", "Англійська мова для дорослих та професіоналів", "Корпоративне мовне навчання".

Крім цього, у навчальних закладах мережі Education First можна здобути середню освіту та підготуватися до вступу до університету за кордоном.

Навчальні заклади мережі також пропонують програми культурного обміну: "Навчальний рік в High School" та "Cultural Care Au Pair" в США.

Детальніше про програми та особливості навчання в освітніх закладах мережі Education First ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки навчальних закладів "Краще в навчанні за кордоном", що відбудеться 25 лютого в конференц-залі готелю "Прем'єр Палац" (м. Київ, бульвар Тараса Шевченко 5-7/29). Час роботи виставки - з 12:00 до 18:00. Вхід вільний.

Організатор виставки: освітня агенція ISTUDY.

Детальна інформація про виставку та реєстрація на сайті організаторів.

Освіта.ua
24.02.2012