Інтенсивні курси англійської мови в Австралії

Мовний центр Imagine Education, Gold Cost приймає заявки на навчання на інтенсивних курсах англійської мови від студентів, старших за 18 років

Інтенсивні курси англійської мови в Австралії

Imagine Education, Gold Cost - навчальний заклад, що знаходиться в місті Голд Кост, штат Квінсленд, Австралія. В Imagine Education, Gold Cost доступні інтенсивні курси англійської мови для іноземців, а також програми професійного навчання.

Навчаючись в Imagine Education, Gold Cost, студенти зможуть ознайомитися з австралійською культурою та максимально асимілюватися в австралійському суспільстві.

Мовний центр Imagine Education, Gold Cost допоможе студентам розвинути професійні навички, навчитися вільно спілкуватися в повсякденному і академічному середовищі, підготуватися до навчання в університеті.

Центр підготував спеціальну пропозицію для тих, хто планує здобути вищу освіту за кордоном і хоче підвищити рівень володіння англійською або підготуватися до мовних іспитів.

Imagine Education пропонує інтенсивні курси General English, English for Academic Purposes (EAP), Cambridge FCE / CAE і IELTS Preparation courses за спеціальною ціною - 250 австралійських доларів за тиждень навчання. Кількість занять - 30 годин на тиждень.

Студентам також надано можливість обрати курси різної інтенсивності - 25 або 20 годин на тиждень. Вартість цих курсів також становить 250 австралійських доларів за тиждень навчання.

Скористатися пропозицією Imagine Education, Gold Cost можна, забронювавши програму не пізніше 31 липня 2012 року.

За більш детальною інформацією звертайтеся в Центр освіти за кордоном Students International за тел.: (044) 238-25-25 або на e-mail: oceania@studinter.ru

Освіта.ua
22.02.2012