Англійська та французька мови у молодіжному таборі в Швейцарії

Молодіжний табір Procamp пропонує літні програми для молоді, яка хоче з користю провести літо, вдосконалюючи іноземні мови, займаючись мистецтвом та спортом

Англійська та французька мови у молодіжному таборі в Швейцарії

Молодіжний табір Procamp знаходиться в франкомовному кантоні, в містечку Делемонт у Швейцарії. Молодіжний табір пропонує різноманітні навчальні програми з вивченням англійської та французької мов.

За словами директора табору Фелікса Бауманна (Félix Baumann), программи розроблені для дітей та підлітків від 10 до 18 років таким чином, що навіть ті, хто зовсім не володіє англійською та французькою мовами, легко навчаються та засвоюють знання.

Проте і діти з високим рівнем знання мов отримують практику спілкування та удосконалюють свої вміння вправно використовувати граматику та лексику під час занять.

Важливою особливістю табору є багатонаціональний склад груп, що унеможливлює спілкування дитини лише рідною мовою й дозволяє розвивати навички спілкування іноземною.

Серед програм, що пропонуються у молодіжному таборі Procamp, доступні програми вивчення англійської або французької у поєднанні з мистецтвом (малювання, танці, гімнастика, фотомистецтво), спортом (футбол, волейбол, гольф, теніс, їзда верхи), а також у поєднанні зі скаутським курсом.

Вартість цієї програми становить від 1820 євро за 2 тижні. До вартості включено: навчальні матеріали, проживання з харчуванням, культурна программа, екскурсії.

Для підлітків також розроблена прорама англійської мови у поєднанні з пізнавальним туром Швейцарією, екскурсіями на сироварню, шоколадну фабрику та безліччю інших розважальних заходів.

Вартість такої програми – 3750 євро за 3 тижні. До вартості входить: навчання, трансфер, проживання, харчування, підручники, щоденна культурна програма, екскурсії.

Максимальна тривалість програм у таборі - 6 тижнів, мінімальна – 2 тижні.

Шкільні группи приймаються у молодіжному таборі Procamp не лише влітку, а й протягом усього року.

Більш детальну інформацію про молодіжний табір Procamp ви зможете дізнатися у менеджерів освітнього агентства А-пріорі за телефоном: (097) 493-93-05, або електронною поштою: eu@a-priori.kiev.ua

Освіта.ua
22.02.2012