Знижка на курси англійської мови в Канаді

Центр англійської мови при Університеті Вікторії надає знижку на 4-тижневі курси англійської мови, що починаються 26 березня та 23 квітня 2012 року

Знижка на курси англійської мови в Канаді

Університет Вікторії знаходиться у місті Вікторія, провінція Британська Колумбія, на західному узбережжі Канади. Місто Вікторія разом с прилеглим передмістям займає 15 місце серед найбільш густозаселених районів Канади. Вікторія є популярним туристичним напрямком завдяки своєму м’якому клімату, гарним пейзажам та великій кількості різноманітних парків і декоративних садів.

Університет Вікторії заснований у 1903 році, статус університету він отримав у 1963 році. Щороку сюди вступає більше 19000 студентів як з Канади, так і з-за кордону.

Університет Вікторії входить до числа кращих канадських університетів і є одним з найстаріших дослідницьких закладів провінції Британська Колумбія.

При Університеті Вікторії вже більше 40 років функціонує Центр англійської мови (English Language Centre), в якому пропонуються багато програм з англійської мови для іноземних студентів.

Центр англійської мови розташований у сучасній будівлі та повністю обладнаний для ефективного навчання. Студенти центру мають доступ до всієї інфраструктури університетського кампусу та можливість постійного спілкування зі студентами університету.

Знижки на навчання у Центрі англійської мови при Університеті Вікторії розповсюджуються на 4-тижневі курси англійської мови, що починаються 26 березня та 23 квітня 2012 року. Стандартна вартість цих курсів становить 1600 канадських доларів, з урахуванням знижки – 1000 канадських доларів.

Докладно про програми Центру англійської мови при Університеті Вікторії можна дізнатися в менеджерів освітнього агентства А-пріорі за телефонами: (044) 221 78 99; (097) 493-93-05, або електронною адресою: usa@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
14.02.2012