Знижка на курси англійської мови у США та Канаді

Мережа мовних шкіл Zoni Language Centers надає знижку 10% від вартості навчання на мовних курсах у Маямі-Біч і Нью-Йорку (США), та Ванкувері (Канада), при реєстрації та повній оплаті навчання тривалістю від 4 тижнів до 31 березня 2012 року

Знижка на курси англійської мови у США та Канаді

Навчатися зі знижкою можна у будь-який період, у тому числі влітку, на програмах загальної англійської мови різної інтенсивності, ділової англійської мови, курсах підготовки до тестів TOEFL та IELTS, до Кембриджських екзаменів.

Мінімальний вік навчання у мовних центрах Zoni Language Centers — 16 років. Обмеження щодо рівня знань англійської мови не встановлюються.

Zoni Language Centers — один із лідерів у викладанні англійської мови іноземцям у США і Канаді. Для своїх студентів школи надають повний спектр послуг, у тому числі забезпечення проживання у сім’ях і студентських резиденціях, хостелах і готелях; цікаву організацію дозвілля студентів з метою їхнього повного занурення у мовне і культурне середовище англомовних країн.

У 2011 році Zoni Language Centers увійшли до списку найкращих мережевих мовних шкіл світу за версією профільного журналу Study Travel Magazine (LTM Star Chain School Shortlisted).

За детальною інформацією про цю та інші спеціальні весняні пропозиції від мовних шкіл за кордоном звертайтеся до освітньої агенції "Вивчай!" за телефонами: (044) 522-95-99; (097) 151-38-58; (050) 772-72-55.

Освіта.ua
13.02.2012