Вивчайте англійську мову на Мальті

Мовна школа Clubclass запрошує всіх бажаючих від 18 років поєднати вивчення англійської мови та відпочинок на одному з курортів Мальти

Вивчайте англійську мову на Мальті

Школа Clubclass розташована в місті Сент-Джулианс - одному з кращих курортів острова. Мовна школа отримала ліцензію Міністерства освіти Мальти та акредитована організацією The Federation of English Language Teaching Organisations Malta (FELTOM). Мовні курси в школі пропонуються протягом року.

Clubclass пропонує різноманітні курси англійської мови: стандартний курс (20 уроків на тиждень), інтенсивний курс (30 уроків на тиждень), комбінований (20 уроків в групі + 10 індивідуальних занять на тиждень), а також курс бізнес-англійської та курс підготовки до здачі іспиту TOEFL.

На території школи знаходяться всі необхідні для навчання ресурси: сучасні обладнані аудиторії, бібліотека, доступ в Інтернет, відео-і аудіоресурси, кімнати для самопідготовки, книжковий магазин.

При цьому насичена екскурсійна, культурна та розважальна програми зроблять перебування на острові більш різноманітним та цікавим. У програмі заплановані екскурсії до Валетту і стародавньої столиці Мальти, оглядові екскурсії островом, круїзи на яхті по узбережжю.

Мовна школа Clubclass також надає можливість забронювати курс інтенсивної англійської до 26 лютого, за спеціальною ціною.

Однотижневий курс інтенсивної англійської мови в цьому випадку буде коштувати 299 євро, двотижневий - 499 євро. До вартості курсу включено: навчання, проживання та трансфер.

Вартість інтенсивного курсу англійської мови тривалістю 2 тижні в Clubclass, заброньованого пізніше 26 лютого, - від 1290 євро.

За більш докладною інформацією про навчання в мовній школі ClubClass звертайтеся до менеджерів освітньої агенції Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
24.01.2012