Вивчення англійської плюс футбол під час літніх канікул у Великій Британії

СМТ Learning і Myerscough College спільно з Manchester United Soccer School (MUSS) пропонують унікальний річний курс, що поєднує футбольні тренування і заняття з англійської мови

Вивчення англійської плюс футбол під час літніх канікул у Великій Британії

Спільна програма пропонується для дітей і підлітків у віці 12-18 років. Програма Manchester United Soccer School дає учням можливість навчитися грати в футбол під керівництвом відомих тренерів, які мають кваліфікацію УЄФА, і відкрити для себе техніку гри, що принесла футбольному клубу Manchester United світову популярність.

Програма орієнтована як на новачків, так і на дітей, які займаються футболом професійно. Крім технічних прийомів у грі, контролю м'яча, оборонних позицій, діти дізнаються про те, як правильно готуватися до гри, правильно харчуватися і тренуватися. Під час тренувань учні також обговорюють і аналізують особливості гри відомих футболістів.

У свою чергу, СМТ Learning і Myerscough College забезпечують заняття з англійської мови, що проходять у першій половині дня. Частина уроків присвячена загальному курсу англійської мови, спрямованому на розвиток навичок спілкування, усного мовлення, письма, читання, сприйняття на слух. Під час таких уроків діти розширюють свій словниковий запас, вчать спеціальні терміни, поширені у футболі.

На уроках учні беруть також участь в дискусіях про знаменитих футболістів, відомі команди і стадіони, а також в обговореннях на актуальні шкільні теми.

За більш докладною інформацією щодо програми звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Домар Тревел Ед'юкейшн за тел.: (044) 425-40-45, (044) 451-57-52.

Освіта.ua
19.01.2012