Набір груп від навчальних закладів для вивчення іноземних мов за кордоном

Компанія Домар Тревел Ед'юкейшен запрошує до співпраці середні школи, ліцеї, коледжі, спортивні школи та центри вивчення іноземних мов з метою організації групових поїздок учнів за кордон на літні канікулярні програми

Набір груп від навчальних закладів для вивчення іноземних мов за кордоном

З січня 2012 року компанія проводить набір учнів середнього та старшого шкільного віку в групи для поїздок за кордон влітку 2012 року з метою літнього відпочинку та вивчення іноземних мов.

Компанією також здійснюється організація поїздок за кордон вже сформованих груп з власним керівником.

Можлива кількість учнів у групі: від 10 до 15 осіб. Вік учнів: від 9 до 18 років. Країни, до яких здійснюються поїздки: Англія, Іспанія, США та Франція.

Програми будуть організовані на базі мовних шкіл і центрів вивчення іноземних мов Англії, Іспанії, Сполучених Штатів Америки та Франції. Поїздки в групі здійснюються під керівництвом лідера групи, викладача навчального закладу.

У рамках обраної програми поїздка лідера групи (викладача навчального закладу) здійснюється безкоштовно. До керівника групи пред'являється низка вимог. Зокрема, він повинен мати досвід роботи в сфері освіти, закордонний паспорт, а також володіти англійською, французькою або іспанською мовою в залежності від програми.

Для отримання додаткової інформації щодо програм та реєстрації груп звертайтеся в компанію Домар Тревел Ед'юкейшен за тел: (044) 425-40-45, або e-mail: admin@dteducation.com.

Освіта.ua
12.01.2012