Знижка на стандартний курс англійської мови в США

Група мовних шкіл Language and Leisure (LAL) пропонує знижку на навчання всім, хто забронює стандартний курс англійської мови тривалістю від 1 тижня

Знижка на стандартний курс англійської мови в США

Знижка надається для навчання в одній зі шкіл групи LAL - Fort Lauderdale, розташованій в США. Навчання на заброньованому курсі має закінчуватися до 31 грудня 2011 року.

У цьому випадку вартість курсу становитиме 150 доларів на тиждень. Заявлена ​​вартість стандартних курсів англійської мови без знижки - 261 долар на тиждень. При цьому студент звільняється від сплати реєстраційного внеску школи.

Група LAL - це група шкіл, в яких пропонуються курси англійської мови як для дорослих, так і для дітей. Школи розташовані в Англії, на Мальті, в Південній Африці та США.

LAL була заснована 25 років тому і має багатий досвід навчання студентів з усього світу.

Мовний центр LAL Fort Lauderdale розташований в курортному місті Форд-Лодердейл, на атлантичному узбережжі південної Флориди між містами Майамі і Вест-Палм-Біч. Стандартний курс англійської мови LAL Fort Lauderdale включає 20 занять (15 годин) на тиждень і розрахований на студентів, які бажають навчитися спілкуватися англійською мовою в повсякденному житті.

За більш докладною інформацією про мовні курси звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
24.11.2011