Зимові курси німецької мови для дітей у Німеччині

Центр німецької культури "Відерштраль" пропонує школярам 11-17 років провести католицьке Різдво в лінгвістичному таборі Хіммігхаузен (Німеччина)

Зимові курси німецької мови для дітей у Німеччині

Протягом навчання діти матимуть змогу поєднати корисне з приємним - поліпшити знання німецької мови, відпочити, набратися нових сил і вражень.

Програма допоможе не тільки не забути мову під час канікул, але й примножити знання, розвити навички мовлення та сприйняття мови на слух на інтенсивних курсах.

Програма вивчення німецької мови дає можливість вивчити німецьку мову в доступній, ігровій формі, набути практичний досвід застосування іноземної мови в побуті.

Діти зможуть познайомитися з традиціями та пам'ятками Німеччини, а також провести незабутні канікули, наповнені творчістю та активним дозвіллям.

Заняття проводяться викладачами з Німеччини та України з багаторічним досвідом роботи, й розраховані на три рівня володіння німецькою мовою: початковий, середній та високий.

Більш детальну інформацію можна отримати в Центрі німецької культури "Відерштраль" за тел.: (066) 437-78-20, (044) 239-31-45.

Освіта.ua
04.11.2011