Швейцарський зимовий мовний табір для дітей та підлітків

Les Elfes International пропонує дітям та підліткам 8-18 років провести незабутні зимові канікули, займаючись зимовими видами спорту та вивчаючи англійську з однолітками

Швейцарський зимовий мовний табір для дітей та підлітків

Les Elfes - міжнародні табори на кращих курортах Швейцарії, вже понад 20 років пропонують дітям і підліткам унікальну можливість набути незабутній досвід інтернаціонального спілкування.

Кампус табору Les Elfes в курортному містечку Віллар розташований на висоті 1300 метрів, звідки відкривається чудовий вид на Женевське озеро та французькі Альпи.

Одна з переваг курорту – невелика відстань до таких культурних центрів, як Женева, Лозанна, Монтре тощо. Таке зручне розташування поряд з численними культурними центрами регіону дозволяє зробити екскурсійну програму табору більш насиченою і захоплюючою, а відмінні траси курорту перетворять перебування в таборі на незабутню пригоду.

Тривалість програми: 2 тижні (2 - 14 січня 2012 року). Кількість занять: 27 уроків англійської + 11 занять з катання на лижах. Проживання: резиденція, розміщення по 2-4 особи. Харчування: повний пансіон (3-разове, під час екскурсій - пакетований ланч). Екскурсії та заходи: 1 екскурсія на тиждень, барбекю на схилі гори, конкурси, змагання та інші розваги. Вартість: 2600 євро.

За додатковою інформацією звертайтеся до освітньої агенціїї Istudy за тел: (044) 235 07 55.

Освіта.ua
18.10.2011