Програма мовної та академічної підготовки у Великій Британії

Leeds English Language School пропонує іноземним студентам, які збираються отримувати A-level у Великій Британії, пройти мовну й академічну підготовку

Програма мовної та академічної підготовки у Великій Британії

Хороший старт - це дуже важливо. Тому для студентів, які збираються отримувати A-level у Великій Британії, дуже корисним буде спеціальний курс мовної та академічної підготовки - A-level Foundation, розроблений Leeds English Language School.

Такий курс не лише поліпшить англійську, але й надасть відмінні переваги на початку навчання.

Зазвичай заняття за програмою A-level починаються у вересні, а перші іспити дуже часто проходять вже в січні.

Дата початку підготовчого курсу - травень 2012 року. Тривалість - 10 тижнів. Вартість навчання - 250 фунтів на тиждень. Вік студентів - від 16 до 18 років. Проживання - в школі-пансіоні або в сім'ї.

Для того щоб вступити на підготовчий курс A-level Foundation, кандидат має надати результати IELTS не нижче 5.0 (або еквівалент, наприклад, TOEFL).

Підготовка до A-level, як частина даного курсу, включає вивчення структури іспитів A-level у Великій Британії, модульного характеру іспитів, правил і термінів іспитів і перездачі.

Студенти дізнаються, як виглядають типові екзаменаційні документи A-level, отримають опис і роз'яснення 30-ти різних предметів A-level, вивчать термінологію предметів A-level з бізнесу, економіки, математики, бухгалтерського обліку, фізики, інформаційних технологій, мистецтва та дизайну.

Вони також зможуть отримати консультації щодо різних програм A-level і дізнатися про переваги британських університетів.

За більш докладною інформацією про курс мовної та академічної підготовки A-level Foundation звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Concept за тел.: (044) 362 32 62, (044) 362 38 68.

Довідка: Leeds English Language School розташована в м. Лідс, в графстві Йоркшир. У навчальному закладі навчаються 1200 студентів у віці від 16 до 20 років. 85% випускників школи щороку вступають до університетів. Курси англійської мови, запропоновані школою, включають курси загальної англійської мови, бізнес-англійської, а також підготовку до IELTS.

Освіта.ua
08.10.2011