Вивчай німецьку на різдвяних канікулах у Німеччині

Мережа шкіл Humboldt-Institut запрошує українських школярів 10-17 років вивчати німецьку взимку та взяти участь у активній різдвяній програмі

Вивчай німецьку на різдвяних канікулах у Німеччині

Мережа шкіл Humboldt-Institut, яка заснована у 1977 році, відома своїм унікальним методом викладання німецької мови, який поєднує інтенсивні заняття та занурення в мовне середовище.

"На зимових канікулах, з 18 грудня 2011 року по 07 січня 2012 року, два навчальних центри, що знаходяться в передмісті Ліндернбергу та Бад Шуссенрід, пропонують цікаву Різдвяну програму для дітей 10-17 років. Крім навчання та різних активних занять ця програма передбачає підготовку та святкування Різдва і Нового Року", - зазначає директор Освітнього центру Concept Світлана Тимошенко.

У Святий вечір 24 грудня студенти готуватимуться до святкування Різдва: вони випікатимуть різдвяне печиво та прикрашатимуть ялинку. Ввечері студенти запрошені на вечерю, де вони обміняються подарунками. Цього дня за бажанням студенти зможуть відвідати вечірню службу в церкві.

На Різдво 25 грудня студенти співатимуть різдвяні пісні та колядки, переглядатимуть різдвяні фільми, готуватимуть святковий обід, а також візьмуть участь у святковому концерті.

26 грудня - вихідний день. Протягом цього дня студенти грають в ігри, кататимуться на ковзанах і санках. Наприкінці дня - святкова вечеря.

Протягом цих святкових днів викладачі та весь колектив школи створюють справжню сімейну атмосферу німецького Різдва.

Святкування Нового року відбуватиметься з 31 грудня 2011 року по 1 січня 2012 року у традиційній приємній атмосфері.

Крім Різдвяних вихідних та Нового Року, студенти щодня відвідуватимуть уроки німецької мови.

Додатково пропонуються заняття з катання на лижах та сноуборді в школі в Ліндернберзі, а також заняття тенісом та верховою їздою в школі в Бад Шуссенріді.

Детальнішу інформацію про програму можна отримати в Освітньому центрі Concept за тел.: (044) 362-32-62, (044) 362-38-68.

Освіта.ua
15.09.2011