Фахова спілка "Німецька мова як іноземна" презентуватиме свої курси в Києві

Студенти-іноземці мають можливість вивчити німецьку мову, а також підготуватися до вступних іспитів до німецьких вузів у вузах-партнерах фахової спілки "Німецька мова як іноземна"

Фахова спілка "Німецька мова як іноземна" презентуватиме свої курси в Києві

До складу фахової спілки "Німецька мова як іноземна" (FaDaF e.V.) входять вищі навчальні заклади, пов’язані з ВНЗ громадські організації, а також приватні мовні інститути, що спеціалізуються на підготовці до таких іспитів з німецької мови як DSH і TestDaF, а також на літніх курсах.

Спілка FaDaF, що об’єднує понад 700 членів, є найбільшою спілкою в галузі німецької мови як іноземної у Німеччині, вона відома завдяки численним заходам з підтримки вивчення німецької мови. Зокрема, до її завдань входить контроль якості під час іспиту DSH.

Кількість студентів: 25000. Профіль: курси німецької мови, літні курси, підвищення кваліфікації викладачів німецької як іноземної, навчальні програми "Німецька мова як іноземна". Тривалість навчання: від 2 тижнів до 12 місяців. Вартість навчання: до 2400 євро.

Курси проводяться безпосередньо на території кампусу обраного закладу й в усіх університетських містах.

За допомогою організації можна отримати сертифікати з німецької мови DSH, TestDaF, а також підготуватися та скласти іспит на визначення рівня знань (для підготовчих коледжів).

Зустрітися з представниками фахової спілки «Німецька мова як іноземна» та дізнатися більше про її пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
15.09.2011