Осінні канікули та вивчення англійської на Мальті

Мовні школи Мальти запрошують школярів 13-17 років провести осінні канікули, відпочиваючи та вивчаючи англійську мову на Мальті

Осінні канікули та вивчення англійської на Мальті

Центр Освіти на Мальті EC (Європейський центр) був заснований у 1991 році. Приміщення центру були побудовані в 2001 році. Центр складається з 2-х будівель, в яких розташовані 62 зручні, світлі та кондиційовані аудиторії.13 аудиторій призначені для проведення занять у невеликих групах або для приватного викладання.

У школі учні можуть користуватися бездротовим підключенням до Інтернету, просторим Інтернет-кафе, комп'ютерним класом, бібліотекою, аудіо та відео-, обладнанням.

Пропоновані курси для підлітків: загальна англійська мова (20 годин на тиждень), інтенсивний курс (30 годин на тиждень).

У школі також викладають бізнес-англійську, студенти старше 50 років можуть вивчати мову на спеціальному курсі в міні-групах.

Інститут англійської мови NSTS був заснований в 1963 році при Мальтійському Державному Університеті. NSTS є ліцензованим центром для здачі Cambridge Exams, також організовує курси з підготовки студентів, що вступають до Мальтійського Університету та інших зарубіжних вузів.

Просторі, світлі класи школи надають можливість вивчати мову як в групах, так і на індивідуальних заняттях.

Шкільні аудиторії оточені садом, зоною відпочинку зі студентським кафе. Всі приміщення оснащені кондиціонерами. У школі є комп'ютерний клас з програмою індивідуального вивчення мови, а також безкоштовним WIFI доступом в Інтернет для особистого користування.

Вивчення англійської мови ґрунтується, насамперед, на високому рівні мотивації студентів і професійній підготовці викладачів. Усі мовні курси мають практичну спрямованість.

Дати заїздів до цих шкіл: будь-який день в період з 2 жовтня по 4 листопада 2011 року.

Вартість курсу з проживанням у родині та харчуванням - 342 євро на тиждень, з проживанням у резиденції - 440 євро на тиждень.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів компанії Esperanto Travel за телефонами: (044) 592-52-77, (044) 499-66-54.

Освіта.ua
08.09.2011