Осінні курси французької мови для підлітків

Школа Centre International d'Antibes Juan-les-Pins запрошує підлітків 14-17 років на осінні курси французької мови

Осінні курси французької мови для підлітків

Школа розташована в місті Антіб, неподалік від Канн і Ніцци. Район Жуан-ле-Пен, де знаходиться школа, розташований на самому березі моря.

Крім стандартних та інтенсивних курсів, що передбачають 20 і 26 уроків французької мови на тиждень відповідно, підлітки можуть вивчати мову на індивідуальних курсах, а також підготуватися до складання іспиту на знання французької мови іноземцями DELF.

Окрім занять, учні можуть взяти участь у розважальних заходах: екскурсіях, спортивних заходах, заняттях вітрильним спортом, іграх в басейні, тематичних вечорах. Усі розваги проводять кваліфіковані вихователі-аніматори.

Восени учні проживають в резиденції школи Castel Arabel. Це невелика резиденція, що знаходиться в декількох хвилинах пішки від пляжів. На території резиденції є: невеликий басейн, загальна кімната відпочинку з телевізором, їдальня, сад. Щоранку безкоштовний автобус доставляє учнів до школи.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів компанії Esperanto Travel за телефонами: (044) 592-52-77, (044) 499-66-54.

Освіта.ua
08.09.2011