Вчимо німецьку на осінніх курсах в Австрії

Школа німецької мови Actlingua Academy запрошує на курси німецької мови для молоді та дорослих

Вчимо німецьку на осінніх курсах в Австрії

ActiLingua Academy - австрійська школа, вона розташована в самому центрі Відня і пропонує студентам із понад сорока країн світу мовні курси різної інтенсивності та тривалості протягом усього року.

Крім загального, інтенсивного та супер-інтенсивного курсу німецької мови, великою популярністю користуються курси бізнес-німецької, індивідуальні заняття з викладачем, екзаменаційні курси, курс "Німецька і музика", а також підготовчий курс до вступу до університету.

Тривалість курсів: від 2 до 52 тижнів, курс включає 25-40 академічних годин на тиждень.

Проживання для студентів пропонується в австрійських сім'ях, в одномісних або двомісних кімнатах у студентській резиденції, апартаментах або в готелі.

Екскурсійна програма, яку пропонує школа, цікава та насичена: денна та вечірня прогулянка Віднем, огляд визначних пам'яток столиці; відвідування кінотеатру під відкритим небом, екскурсія на цілий день до Зальцбурга або Вашау, екскурсія до Лаксенбурга або Бург Крейзенштайна, відвідування відомої Віденської опери.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів компанії Esperanto Travel за телефонами: (044) 592-52-77, (044) 499-66-54.

Освіта.ua
08.09.2011