Знижка на 4-тижневий курс англійської в Ірландії

Cogan International College, Cork (Ірландія) пропонує всім бажаючим забронювати 4-тижневий курс загальної англійської мови за 1000 євро

Знижка на 4-тижневий курс англійської в Ірландії

Ціна включає 20 годин на тиждень загальної англійської мови, проживання в одномісній кімнаті в приймаючій родині та триразове харчування. Стандартна ціна за цей курс без знижки - 1720 євро. Заявки приймаються до 2 вересня 2011 року.

Cogan International College має 35-річний досвід у сфері міжнародної освіти. Коледж пропонує курси англійської мови для студентів, професіоналів і корпоративних клієнтів.

Загальні курси англійської мови в цьому коледжі базуються на 12-тижневій програмі, але починати вивчати англійську можна на двотижневому курсі. Ці курси починаються щопонеділка.

Курс англійської мови, на який поширюється знижка, називається "General English - All skills".

По закінченні курсу студенти отримають сертифікат Cogan International College, в якому будуть оцінені знання студента з основних навичок: говоріння, вимова, читання, письмо та сприйняття на слух.

Більш детальну інформацію можна отримати у менеджерів агентства з освіти за кордоном "А-пріорі" за тел.: (044) 221 78 99.

Освіта.ua
26.08.2011