Осінні мовні програми в європейських школах для дорослих і дітей

Уже зараз є можливість забронювати навчання на осінніх програмах в європейських школах і мовних центрах

Осінні мовні програми в європейських школах для дорослих і дітей

Пропозиції для дітей і підлітків доступні в таких школах, як Alexanders International School, BellBedgebury, London Empire Academy, Melton College, OISE Newbury.

Діти та підлітки також можуть вчитися в родині викладача. Такі програми пропонують мовні школи Regent Home Tuition і Living Learning English.

Альтернативою туманній Великобританії буде теплий оксамитовий сезон у Туреччині з мовним центром English&Morе.

Також є можливість вивчити мову та весело відпочити в міжнародному лінгвістичному центрі IELS на Мальті, а бажаючі підтягти німецьку мову можуть провести осінні канікули в школі DID Deutsche-Institut або центрі німецької мови Humboldt-Institut у Німеччині.

Вартість програм залежить від обраної країни і школи та варіюється в межах від 500 до 1500 євро на тиждень. Тривалість навчання - від 1 тижня. Найбільш бажаний вік для юних студентів - від 11 до 16 років.

Вибір мовних курсів для молоді та дорослих досить великий. Це більш ніж 30 шкіл у Великобританії та Ірландії, мовні центри на Мальті та в Туреччині, а для тих, хто цікавиться іншими іноземними мовами, - навчальні заклади в Німеччині, Австрії, Італії, Іспанії та Франції.

Вартість навчання - від 120 євро на тиждень, тривалість програм - від 1 тижня, а вік студентів - від 16 років.

Також, якщо студент бронює будь-яку програму в осінній період та має дійсну візу до Великої Британії, освітнє агентство Istudy надає знижку на свої послуги в розмірі 100 євро.

За більш докладною інформацією про програми та курси європейських шкіл та мовних центрів звертайтеся в освітнє агентство Istudy за тел.: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
18.08.2011