Мовні курси в Австралії плюс подарунки

Мовна школа BROWNS English Language School оголошує акцію, що поширюється на всіх студентів школи, які забронюють 10-тижневий мовний курс до закінчення цього року

Мовні курси в Австралії плюс подарунки

Пропозиція BROWNS English Language School полягає в тому, що при бронюванні мовних курсів тривалістю 10 тижнів і більше до 31 грудня 2011 року, кожен студент може обрати один з наступних подарунків: політ на вертольоті над містом, квиток в парки розваг - Dreamworld і White Water World або 2 безкоштовних уроку серфінгу та футболку.

Всі бажаючі вивчати англійську мову в Австралії, і при цьому отримати подарунок, мають можливість обрати одну з різноманітних програм Browns English Language School.

Мовна школа пропонує курси загальної англійської, підготовку до Кембріджських іспитів та IELTS, вивчення англійської мови для академічних цілей, англійська + спорт, курс англійської мови + волонтерська робота та інші.

BROWNS English Language School - школа, що заснована в 1998 році. Вона знаходиться в місті Голд Кост, неподалік від Брісбена. До мовної школи приймаються студенти віком від 14 років.

За більш детальною інформацією з приводу навчання на мовних курсах в BROWNS English Language School звертайтеся до менеджерів центру з освіти за кордоном Students International за тел.: (044) 246-45-23.

Освіта.ua
28.07.2011