Додаткові тижні мовних курсів в Австралії в подарунок

Навчальний центр Imagine Education Australia пропонує іноземним студентам, які бажають вивчати англійську мову, безкоштовні тижні навчання за умови бронювання курсу до 30 грудня

Додаткові тижні мовних курсів в Австралії в подарунок

Приватний освітній центр Imagine Education знаходиться в м. Саутпорт (Австралія) і пропонує як мовні курси для іноземців, так і програми середньо-спеціальної освіти.

Мета, яку ставить перед собою Imagine Education Australia, - допомогти іноземним студентам асимілюватися в австралійському суспільстві, розвинути професійні навички та створити максимально широкі можливості для вступу до університетів країни.

Особливістю центру є те, що тут можуть одночасно навчатися і дорослі, і діти, тому цей навчальний заклад обирають і сім'ї з дітьми.

Курси для дітей тривають від 4 до 12 тижнів, для дорослих - від 2 до 50 тижнів. На курсах англійської максимальна кількість студентів - 18 осіб.

Imagine Education пропонує студентам різну інтенсивність занять. Ви можете обрати як інтенсивні курси - 30 годин на тиждень, так і стандартні 25 або 20 годин на тиждень.

За умови бронювання курсу до 30 грудня 2011 року, кожен студент гарантовано отримує безкоштовні тижні навчання.

За більш докладною інформацією щодо пропозицій Imagine Education Australia звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Students International за тел.: (044) 238-25-25.

Освіта.ua
27.07.2011