Курси англійської мови в кращих мовних школах Ірландії

У цьому році Ірландія надала можливість студентам з України скористатися британською візою для в'їзду в країну

Курси англійської мови в кращих мовних школах Ірландії

Слід зазначити, що система освіти Ірландії вважається однією з найкращих в Європі, а її мешканці сміливо можуть претендувати на звання найгостинніших.

Центри мовної підготовки в Ірландії по праву можуть пишатися своєю історією, якістю викладання, стандартами навчання, сучасним обладнанням та індивідуальною увагою до кожного студента.

Ведучими мовними школами Ірландії є: Galway Cultural Institute, International House Dublin, Centre of English Studies, Cork Language Centre, Edgewater college та ін.

Мовні школи пропонують програми для студентів різного віку та з різними цілями вивчення англійської мови.

Так, мовна школа Galway Cultural Institute пропонує курси загальної, ділової англійської мови, курси підготовки до здачі FCE / CAE / CPE / TOEIC / IELTS / BEC, комбіновані курси "Англійська + кінний спорт / гольф / кіно" для студентів старше 16 років, а також курси для викладачів англійської як іноземної.

International House Dublin приймає студентів старше 18 років і пропонує наступні програми: загальний курс та інтенсивний курси, індивідуальні заняття, підготовка до IELTS та Кембріджських іспитів, довгострокові програми і курс для вчителів.

Centre of English Studies знаходиться в Дубліні. Особливістю цього мовного центру є те, що після занять студентам пропонується різноманітна культурно-спортивна програма. Навчання тут буде цікаве тим студентам, які хочуть підвищити рівень англійської у сфері бізнесу, медицини, авіації або страхування.

Мовна школа Cork Language Centre пропонує групові та індивідуальні програми для студентів віком від 16 років. Школа розташована в культурному центрі Ірландії, місті Корк.

Школа англійської мови Edgewater College була заснована 15 років тому. На сьогоднішній день, поряд з традиційними курсами вона пропонує, ряд програм вивчення англійської в професійній сфері (медицина, авіація, правознавство, IT-індустрія та ін.).

Також, для бажаючих не тільки поліпшити знання англійської в Ірландії, а й познайомитися з цією країною, багатьма мовними школами пропонується спеціальний курс - "Курс вивчення культури Ірландії".

За додатковою інформацією про ці та інші мовні школи Ірландії ви можете звертатися до менеджерів Агенції академічного консалтингу з навчання за кордоном Domar Travel Education за тел.: (044) 592-83-86, (044) 451-57-52.

Освіта.ua
19.07.2011