Курси німецької мови в Німеччині за доступною ціною

Мовна школа iOR Shprachschule пропонує студентам від 18 років якісне навчання німецькій мові та підготовку до складання міжнародних іспитів

Курси німецької мови в Німеччині за доступною ціною

Школа знаходиться на півдні Німеччини, у Фрайбурзі - найбільш сонячному місті Німеччини з населенням 200 тисяч жителів.

Фрайбург є важливим університетським центром Південної Німеччини, де кожен шостий житель - студент.

Школа iOR Shprachschule забезпечує повне занурення в мовне середовище, чому сприяє розумна організація навчального процесу в невеликих групах та досвідчені викладачі.

У школі дружня атмосфера та індивідуальний підхід до кожного учня, що є важливою умовою освітнього та виховного процесу.

Школа пропонує такі програми: інтенсивні курси німецької мови, підготовчі курси для вступу в університет і складання іспитів (Zertifikat Deutsch, Mittelstufe I-II, TestDaF, DSH), бізнес-курс німецької мови, практика в Німеччині + вивчення мови, а також індивідуальні курси. Навчання розраховане на два тижні.

Літні курси розраховані на термін від чотирьох тижнів. Навчання на літніх курсах пропонується в липні-вересні.

Окрім навчання, студенти мають можливість взяти участь в екскурсіях та інших заходах, що організовує мовна школа.

Залежно від пори року та побажань студента складається культурна програма: екскурсії по місту та регіону, поїздки до Франції та Швейцарії, відвідування музеїв і виставок, дегустація вин Кайзерштуля, поїздка в парк атракціонів Europa-Park, спортивні заходи, пікніки та багато іншого.

Вартість курсів - від 120 євро за тиждень, в залежності від обраної програми й тривалості навчання.

З усіх питань, що стосуються навчання на курсах німецької мови в мовній школі iOR Shprachschule, ви можете звернутися до менеджерів освітнього агентства "Istudy" за телефонами: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
18.07.2011