Акція від Navitas English: додаткові тижні навчання англійської на мовних курсах в Австралії

Мовний центр Navitas English пропонує додаткові безкоштовні тижні навчання всім студентам, які до 31 вересня цього року забронюють мовний курс на 2011/2012 навчальний рік

Акція від Navitas English: додаткові тижні навчання англійської на мовних курсах в Австралії

Navitas English має 30-ти річний досвід роботи, і на сьогоднішній день школи центру розташовані в найбільших містах Австралії: Сідней, Мельбурн, Брісбен, Перт, Дарвін і Кернс.

Щорічно в школах мовного центру навчаються 25 тисяч студентів з Австралії та інших країн.

Navitas English пропонує ряд курсів для студентів різного віку та з різними цілями: загальна англійська, академічна англійська, підготовка до університету, інтенсивна англійська, підготовка до Кембріджського іспиту і до IELTS, англійська для TESOL та ін.

При бронюванні будь-якого курсу до 31 вересня 2011 року студенти мають можливість отримати додаткові безкоштовні тижні навчання.

Отже, при бронюванні 9-ти й більше тижнів студент отримує один тиждень навчання на мовних курсах в Navitas English безкоштовно.

Якщо учень хоче забронювати 15 і більше тижнів навчання в центрі, йому надаються два тижні в подарунок і туристичний ваучер номіналом $ 200.

Спеціальна пропозиція поширюється і на тих, хто забронює 21 тиждень навчання. У цьому випадку студент зможе ще три тижні вчитися в мовній школі безкоштовно, а також отримує туристичний ваучер номіналом $ 500.

Ці пропозиції дійсні для всіх видів курсів у всіх кампусах. Туристичний ваучер дійсний протягом навчального року і може бути використаний для покриття витрат на перельоти, проживання, екскурсії.

Спеціальна пропозиція доступна і тим студентам, які навчатимуться в школі Navitas English, розташованої в м. Кернс. За кожні заброньовані 5 тижнів студент отримає 1 тиждень навчання в подарунок.

З усіх питань, що стосуються навчання на мовних курсах в австралійському мовному центрі Navitas English, звертайтеся до агенції з освіти за кордоном Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
11.07.2011