Отримайте безкоштовні тижні навчання на мовних програмах в США

Мережа мовних шкіл в США і Канаді Zoni language centers пропонує студентам тривалих мовних програм безкоштовно отримати додаткові тижні навчання в мовній школі Нью-Йорка або Майамі-Біч

Отримайте безкоштовні тижні навчання на мовних програмах в США

Мережа мовних шкіл Zoni Language Centers була заснована в Нью-Йорку в 1991 році. Мовні центри розташовані в Нью-Йорку, Майамі-Біч і Ванкувері.

Заклад приймає студентів від 18 років з будь-яким рівнем володіння англійською мовою. На навчання можна відправитися у будь-який час протягом року, а до занять можна приступити з будь-якого понеділка.

Мовний центр Zoni language centers в Нью-Йорку пропонує такі курси: інтенсивний курс англійської мови, інтенсивний курс підготовки до TOEFL, інтенсивний курс бізнес-англійської, англійська + танці.

Мовний центр Zoni language centers в Майамі-Біч надає можливість навчатися на інтенсивному курсі або брати приватні уроки у викладача школи.

Вартість навчання на базі цих мовних центрів - від 295 USD на тиждень, залежно від обраної програми.

Всім студентам, які планують розпочати навчання до 31 січня 2012 року, пропонується 1 тиждень навчання в подарунок при бронюванні 12 тижнів навчання, 2 тижні в подарунок при бронюванні 16 тижнів навчання, 3 тижні в подарунок при бронюванні 20 тижнів навчання і 4 тижні в подарунок при бронюванні 24 тижнів навчання. Повна оплата програми має бути зроблена не пізніше 30 вересня 2011 року.

Додаткову інформацію можна отримати у менеджерів освітнього агентства Students International за тел.: (044) 238-20-38.

Освіта.ua
05.07.2011