Вивчення англійської в Туреччині з британськими викладачами

Міжнародний навчальний центр English&More пропонує дивовижну можливість провести незабутній час у турецькому курортному містечку Фетхіє і пройти курс англійської мови з британськими викладачами

Вивчення англійської в Туреччині з британськими викладачами

У зв'язку з розвитком і розширенням мовного центру English&More, тепер студентам надана можливість навчатися у новому кампусі.

Кампус розташований на великій території, оточеній лісом, що робить його прекрасним місцем для навчання і відпочинку.

Усі аудиторії школи обладнані кондиціонерами, сучасними високими технологіями і всім необхідним для ефективного вдосконалення навичок англійської та особистісних якостей кожного студента.

Перевагою навчання в центрі English&More є можливість проведення навчальних занять на природі.

Також, біля нового центру є велике футбольне поле, пляжний футбольний майданчик, баскетбольне поле, великий басейн, волейбольний майданчик. У центрі є 4 окремі ігрові кімнати - дві для дітей та дві для дорослих, а також безкоштовний Wi-Fi на всій території кампуса.

Всі викладачі центру - висококваліфіковані спеціалісти й обов'язково британці.

Протягом літнього періоду English&More пропонує програму загальної англійської для дітей та підлітків від 8 до 16 років, яка включає 20 годин англійської мови на тиждень плюс п'ять годин практики розмовної мови з викладачем під час позакласних заходів.

Дана програма спеціально розроблена для того, щоб активізувати розмовну мову й творчі навички студентів.

Студентам у віці від 16 років пропонуються наступні програми: загальний курс англійської мови, підготовчий курс академічної англійської, бізнес-англійська, інтенсивний курс бізнес-англійської, інтенсивний курс загальної англійської, загальний та інтенсивний курси для міні-груп, підготовка до іспитів TOEFL/IELTS.

Вартість: від 705 євро за 2 тижні (залежить від вибору програми, харчування, проживання).

З усіх питань, що стосуються вивчення англійської мови на мовних курсах в міжнародному навчальному центрі English&More, звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
05.07.2011