Вивчення англійської за кордоном? Мальта

Останнім часом популярною стала практика навчання за кордоном

Вивчення англійської за кордоном? Мальта

Сьогодні Мальта - це одне з найпопулярніших місць вивчення англійської в світі серед студентів, які бажають вивчати мову за кордоном. При наявності всього 40-50 шкіл, протягом року сюди приїжджають тисячі студентів з різних кінців планети. Двомовна країна, з прекрасним кліматом і морем чудово підходить для вивчення англійської мови.

За даними досліджень, в 2010 році на Мальті побували більше 70 тисяч іноземних студентів, які приїхали до цієї невеликої острівної держави з метою вивчити англійську мову.

Зростання за рік, у порівнянні з 2009 роком, також склало 5,5%. Кількість українців, які відвідали мальтійські мовні школи також значно зросла.

Перше місце за кількістю громадян, які навчалися в мальтійських мовних школах зайняла Італія - 15734 студентів. Слідом розташувалися Німеччина, Іспанія, Росія та Франція.

95% студентів, які вивчають англійську на Мальті - європейці. Найбільше охочих вивчити провідну міжнародну мову було в липні і в серпні, а найменше у грудні.

Більшість іноземних студентів складає вікова група "від 13 до 17 років" (26 955 осіб, або 37,1% від загальної кількості), далі йде група "від 18 до 25 років" (23 236 осіб, або майже 32%), що дає підставу зробити висновок про те, що і у вищих навчальних закладах якість викладання англійської залишає бажати кращого.

Однак і групи 26-40 років (12507), а також 41 і старше (7557) демонструють усвідомлення важливості знання англійської мови незалежно від віку.

Батьки не бояться відпускати на Мальту і самих маленьких (група до 12 років - 2540 дітей), розуміючи, що безпека їх чадам буде забезпечена на найвищому рівні.

Постійно збільшується також кількість дитячих таборів і, відповідно, все більше школярів поєднують приємне з корисним, відпочинок із навчанням, саме на Мальті. Мальтійський архіпелаг вже давно впевнено влаштувався в числі світових лідерів молодіжного туризму. Середня тривалість курсів складає близько 3-х тижнів.

Найдовше іноземні студенти бажають вивчати мову в зимові місяці - в середньому 3,5 тижня. Загальний штат співробітників шкіл з навчання англійської мови в 2010 році склав 1298 осіб.

Відзначимо, що крім навчання мальтійські мовні школи приділяють важливу увагу організації вільного часу студентів. Власне, тут вважають, що дозвілля - це просто продовження занять іншими засобами, тому більшість пропонованих заходів так чи інакше пов'язані зі спілкуванням, розмовною практикою та сприйняттям англійської мови на слух.

Пізнавальні екскурсії на Мальті - це просто невід'ємний елемент будь-якого курсу. Екскурсії по всьому острову в супроводі компетентного гіда корисні не тільки для мовної практики, але і для загального розвитку - адже довга і насичена історія Мальти нерозривно пов'язана з історією Європи.

Студентам показують яскраві шоу, де перед очима проходить вся історія Мальти. Учнів часто возять до столиці Мальти - Валлетти з її розкішними палацами та соборами. Це перше в Європі місто, побудоване за єдиним містобудівним планом. А також проводять по безлюдних вулицях древньої столиці, Мдіни - "міста мовчання", де немає готелів, ресторанів і великих магазинів, зате до цього часу живуть тільки нечисленні нащадки аристократичних родів Мальти.

Освіта.ua
30.04.2011