Курси англійської мови в Anglo-Continental School (Великобританія)

7 квітня 2011 року представник мовної школи Anglo-Continental School Александер Фіцнер провів у Києві консультаційний семінар щодо програм вивчення англійської мови

Курси англійської мови в Anglo-Continental School (Великобританія)

Фіцнер докладно зупинився на бізнес-курсах, що пропонуються школою Anglo-Continental. Особливою популярністю серед іноземних студентів на цей час користуються курси "англійська для бізнесу" і "англійська для медичних працівників". Середній вік студентів на цих програмах - 23 роки.

На ці курси приймаються як студенти профільних вузів, яким необхідні додаткові знання англійської термінології, так і працюючі професіонали. У середньому в групі займається до 6 чоловік, що, безумовно, позитивний факт - кожному студенту гарантована увага викладача.

Серед численних програм Anglo-Continental також проводяться програми для керівників вищої ланки (Executive courses). Контингент учнів - це керівники компаній, співробітники, що займають високі посади, і власники бізнесу. Для учнів цієї категорії передбачений окремий навчальний блок (Executive centre). Середній вік студентів - 37 років.

Програми проводяться на індивідуальній основі і в міні-групах. При складанні курсу враховуються індивідуальні вимоги клієнта, також можлива розробка програм за запитом.

Крім курсів для дорослих, великою популярністю користуються програми для дітей, які проводяться безпосередньо в навчальному центрі, а також на базі партнерської приватної школи.

Мовна школа Anglo-Continental School розташована у курортному містечку Борнмут, яке славиться приємним м'яким кліматом, чистими піщаними пляжами. Є можливість без проблем дістатися Лондона. Тому багато сімей обирають мовну школу Anglo-Continental School ще і як місце сімейного відпочинку.

За додатковою інформацією щодо навчання в мовній школі Anglo-Continental School ви можете звернутися до менеджерів освітнього агентства DEC Edication за тел. (044) 390-76-24.

Освіта.ua
11.04.2011