Літні канікули у Брайтоні (Велика Британія)

З 1 по 14 серпня 2011 року Ardmore Language Schools та агенція з освіти за кордоном "Istudy" запрошують українських дітей та підлітків 9-17 років взяти участь у захоплюючій програмі від Brighton College

Літні канікули у Брайтоні (Велика Британія)

Брайтон розташований на південному узбережжі Англії в графстві East Sussex, на березі протоки Ла-Манш. Місто є відомим морським курортом країни. У ньому поєднується історія, мистецтво, торгівля і пляжі, що робить його привабливим і популярним місцем.

Програма розрахована на два тижні, протягом яких дозвілля дітей буде в рівній мірі присвячене освітнім і розважальним цілям: викладання англійської мови 15 годин на тиждень, екскурсії до Лондону й по Брайтону, різноманітні гуртки за інтересами, спортивні секції.

У класі буває не більше 15 учнів. Учасники програми будуть розміщені по 2-3 людини в кімнаті.

Вартість двотижневого навчання у Брайтоні - 1550 євро. У цю ціну входять: триразове харчування, 30 уроків англійської мови, страховка, проживання, екскурсії, спортивні та розважальні заходи, супровід керівника, трансфер з/до аеропорту, а також послуги агентства з освіти за кордоном "Istudy". Додатково оплачується авіапереліт.

По завершенні програми всі учні отримують сертифікат про закінчення курсів.

Детальніше про літні канікули в Брайтоні ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "Istudy" за тел. (044) 235-07-55, 222-79-19.

Довідка:
До числа Ardmore Language Schools входять 13 престижних освітніх установ Англії. Разом з навчанням викладачі Ardmore Language Schools приділяють увагу спортивно-розважальній та культурній програмам.

Освіта.ua
27.03.2011