Літні канікули у Нью-Йорку

З 17 по 31 липня 2011 року освітня організація English Study Centers та освітня агенція "Istudy" запрошують українських підлітків 12-17 років взяти участь у захоплюючій програмі Classic New York

Літні канікули у Нью-Йорку

Нью-Йорк - це культурний, комунікаційний і фінансовий центр США, що займає лідируючі позиції в сфері політики, освіти, промисловості, торгівлі і транспорту.

Заняття проводитимуться на базі Nyack University, який розташований на березі річки Гудзон всього у 50 кілометрах від Manhattan.

Програма розрахована на два тижні з інтенсивними заняттями англійською мовою і активним різноманітним відпочинком: викладання англійської мови 15 годин на тиждень, екскурсії, різноманітні гуртки за інтересами, спортивні секції.

У класі буває не більше 15 учнів. Учасники програми будуть розміщені по 2 дитини в кімнаті.

Вартість поїздки на два тижні в Нью-Йорк - 2350 доларів США. У цю ціну входять: триразове харчування, 30 уроків англійської мови, проживання, екскурсії, спортивні та розважальні заходи, страховка, трансфер з/в аеропорт, а також послуги агентства з освіти за кордоном "Istudy". Додатково оплачується авіапереліт.

По завершенні програми всі учні отримують сертифікат про закінчення курсів.

Детальніше про літні канікули у Нью-Йорку ви можете дізнатися у менеджерів агенції з освіти за кордоном "Istudy" за тел. (044) 235-07-55, 222-79-19.

Довідка:
English Study Centers - це освітня організація, що об'єднує школи з вивчення англійської мови, які розташовані в англомовних країнах. English Study Centers акредитована в США та Великобританії.

Освіта.ua
27.03.2011