Елітні мовні курси для школярів у Лос-Анжелесі (США)

Converse international School of Languages (CISL) разом з агенцією з освіти за кордоном “Вивчай!” пропонує українським підліткам літні курси англійської мови на базі Loyola Marymount University

Елітні мовні курси для школярів у Лос-Анжелесі (США)

Loyola Marymount University, заснований у 1911 році, на сьогодні є найбільшим приватним католицьким університетом на Західному узбережжі США. Щороку він випускає близко 9 тисяч студентів.

Українські учні віком 14-17 років мають можливість навчатися та жити на кампусі университету протягом двох або трьох тижнів у період з 4 липня по 6 серпня 2011 року.

Окрім розважальних заходів кожного дня, пропонується відвідувати 20 уроків англійської мови, які ставлять за мету розвивати мовні та аудитивні навички підлітків, а також поповнювати словниковий запас.

Особливістю цієї літної програми є те, що учні поділяються на групи за рівнем знань та мають нагоду вивчати мову з двома різніми вчителями.

Крім того, у позашкільний час школярам запропоновано низку екскурсій та поїздок.

Двотижнева програма CISL коштує 2795 доларів США. Ціна тритижневої програми CISL становить 4095 доларів США.

За бажанням учасників до кожної програми може бути включено шестиденну поїздку Los Angeles - San Francisco - Monterey/Carmel/Santa Barbara - Santa Monica - Los Angeles, яка сплачується додатково. Таким чином, ціна на двотижневого курсу зростає на 1540 доларів США, а тритижневого – на 1440 доларів США.

Додатково оплачуються: консульські збори, авіапереліт і медична страховка.

Більш детально про навчання у Loyola Marymount University протягом літа ви можете дізнатись у менеджерів освітньої агенції "Вивчай!" за тел. (044) 522-95-99.

Освіта.ua
27.03.2011