Літні канікули 2011: Індивідуальне вивчення мови за кордоном для дітей

International House Київ цього літа пропонує індивідуальні подорожі для дітей до Великої Британії та інших країн з метою вивчення мови і цікавого відпочинку. Найбільш популярною є англійська мова і вивчати її можна у Великій Британії, США, на Мальті і навіть у Швейцарії

Літні канікули 2011: Індивідуальне вивчення мови за кордоном для дітей

Найпопулярнішим напрямком залишається Велика Британія. У цій країні великий вибір навчальних центрів і дуже багато цікавих міст, які можна відвідати. Вартість навчання і проживання, без додаткових послуг і авіаквитків за два тижні становить від 915 до 1700 британських фунтів. До вартості входить: 15-20 занять з англійської мови на тиждень, проживання з триразовим харчуванням, екскурсії та розважальні заходи.

Для дітей існують два варіанти проживання: приймаюча родина — усі родини офіційно акредитовані та працюють на договірних умовах із школами, або резиденція — традиційна форма "гуртожитку" на базі школ-пансіонів та університетів.

При цьому на курси англійської можна їхати з будь-яким рівнем мови. Усі діти проходять тестування у перший день занять і розподіляються по групах згідно рівня і віку. В резиденціях і сім‘ях дітей по можливості розселяють із однолітками з інших країн, стимулюючи таким чином спілкування англійською.

Необхідною умовою поїздки є наявність дійсного проїзного документа дитини та завчасна реєстрація, яку бажано розпочинати за 2-3 місяці до запланованої подорожі, щоб вчасно отримати візу.

Існують також програми з вивчення англійської мови в таких країнах як Мальта, США, Канада, Ірландія, Швейцарія. Вартість таких подорожей (два тижні) становить від 1295 євро на Мальті до 2500 доларів в Канаді.

Щодо інших мов, то компанія International House Київ пропонує програми: німецька в Німеччині, німецька в Swiss Language Club (Швейцарія), французька в Swiss Language Club (Швейцарія), французька в International House Ніцца (Франція), чеська мова для підлітків у Празі.

Детальніше про вивчення мов за кордоном ви можете дізнатись у менеджерів компанії International House за телефонами +38 (044) 238-98-70, 238-97-96.

Освіта.ua
26.03.2011