Курси вивчення англійської мови в Лос-Анджелесі та Санта-Моніці, Південна Каліфорнія, США

Освітня агенція Вивчай! запрошує на курси вивчення англійської мови, різного навантаження та спеціалізації, у провідних мовних центрах одних з найцікавіших і найпопулярніших міст Південної Каліфорнії — Лос-Анджелесі та Санта-Моніці

Курси вивчення англійської мови в Лос-Анджелесі та Санта-Моніці, Південна Каліфорнія, США

Школи пропонують інтенсивні та напівінтенсивні програми, групові й індивідуальні заняття, додаткове вивчення американської культури, кінематографу й медіа, практику різних стилів писання, ділової англійської мови, спеціальні заняття набуття американського акценту.

Семестрові й річні програми вивчення англійської мови, курси підготовки до тесту TOEFL і Кембриджських екзаменів ідеально підійдуть тим, хто планує здобувати вищу освіту в коледжах й університетах США.

Для студентів мовних центрів, які прагнуть доповнити навчання активним відпочинком у надзвичайно комфортних кліматичних умовах Південної Каліфорнії, заняття англійської мови  поєднують з уроками серфінгу, гри в гольф чи теніс, повноцінним курсом йоги.

Мінімальний вік для навчання на курсах для дорослих — 18 років.

Крім екскурсій Лос-Анджелесом, школи організовують поїздки в такі відомі та прекрасні міста як Пасадена, Санта-Барбара, Сан-Дієго, Сан-Франциско і Лас-Вегас.

Навчання і відпочинок в Південній Каліфорнії стануть незабутнім досвідом вашого життя.

Детальну інформацію про освітні центри і курси можна отримати у менеджерів Освітньої агенції "Вивчай" за телефонами: (044) 522-95-99, (097) 151-38-58, (050) 772-72-55.

Освіта.ua
18.03.2011