Англійська у Великій Британії: групова поїздка для дітей до коледжу Wycliffe

У липні 2011 року компанія "Есперанто Тревел" пропонує групову поїздку для дітей віком від 8 до 16 років до Wycliffe College BSC, Велика Британія. Діти поїдуть у супроводі керівника групи, який розмовлятиме з ними виключно англійською мовою

Англійська у Великій Британії: групова поїздка для дітей до коледжу Wycliffe

Заснована у 1882 році, школа-пансіон для хлопчиків та дівчат Wycliffe College є навчальним закладом з бездоганною репутацією і академічними досягненнями.

Розташована школа у містечку Стоунхауз, графство Глоусестершир, біля таких міст як Страдфорд-на-Ейвоні, Бат, Кардіф, Бристоль та Оксфорд.

Тут є все, щоб розвинути таланти дитини: просторі аудиторії з інтерактивними дошками, аудіо і відео обладнання, комп’ютерні кімнати з підключенням до Інтернету.

Для занять спортом створені чудові умови: внутрішній басейн з підігрівом, тенісні корти, зали для занять баскетболом, футболом та бадмінтоном, як у приміщенні, так і під відкритим небом.

Кожного дня з дітьми проводитимуться уроки англійської мови (20 уроків по шістдесят хвилин на тиждень), після яких на них чекають зайняття спортом та розважальні заходи (дискотеки, караоке, ігри, перегляд художніх фільмів, шоу талантів, театральні постановки, пошуки скарбів тощо).

Також у рамках поїздки передбачено дві екскурсії у Лондон, Брайтон, Оксфорд, Бат, Танбрідж Уелс, Віндзор та інші міста.

Детальніше про поїздку ви можете дізнатись у менеджерів компанії "Есперанто Тревел" за телефонами (044) 499-66-54, 592-52-77, 592-52-37.

Освіта.ua
15.03.2011