25% знижка на навчання від British Study Centres в Борнмуті, Велика Британія

British Study Centres - група шкіл англійської мови у Великій Британії, що включає в себе навчальні центри для дорослих, а також дитячі школи, що працюють у період шкільних канікул

25% знижка на навчання від British Study Centres в Борнмуті, Велика Британія

British Study Centers - це мережа навчальних центрів у Великій Британії, що пропонують навчання англійській мові для дітей і дорослих.

Згідно відгуками читачів журналу Language Travel Magazine, British Study Centers визнана провідною мовною школою у Західній Європі в 2010 році. Організація акредитована Британською радою та організацією English UK.

Програми для дорослих: загальна англійська, інтенсивні курси, ділова англійська, підготовка до іспитів (BULATS, IELTS, TOEIC / TOEFL, Кембриджські іспити), курси для викладачів, англійська + серфінг, віндсерфінг і кулінарія, індивідуальні курси.

Програми для дітей віком від 8 до 16 років: загальна англійська, інтенсивний курс загальної англійської, англійська + спорт, англійська + розваги, сімейна програма.

При бронюванні будь-якого курсу, що включає 20 занять на тиждень в навчальному центрі British Study в Борнмуті до 1 квітня 2011 року - знижка на навчання у розмірі 25%!

Вартість навчання та іншу інформацію ви можете уточнити в освітньому агентстві Istudy.

Освіта.ua
14.03.2011