Braemar College (Канада)

Під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", Braemar College представить свої програми навчання

Braemar College (Канада)

Braemar College - приватний коледж, розташований в центрі Торонто, неподалік від відомого University of Toronto.

Braemar College пропонує академічні програми для молоді від 13 до 19 років, що надають усі можливості для реалізації власного потенціалу.

Програма University and College Preparation - це програма підготовки до вступу до університету. Вступ гарантовано завдяки угодам Braemar College з кращими вищими навчальними закладами.

Середню освіту можна отримати в Braemar College на програмі High School courses. Це програма навчання для учнів 9-12 класів.

В Braemar College також пропонуються програми вивчення англійської мови: Elite English Teen Program (ESL for teenagers) та English for Academic Purposes.

Діти та підлітки віком від 12 до 18 років мають можливість провести захоплюючі літні канікули в літньому таборі, де окрім розважальних заходів, денних поїздок, екскурсій і занять спортом, також пропонуються освітні програми. Літня програма проводиться на базі University of Toronto.

Кількість студентів в класах не перевищує 15 осіб. Під час літніх програм групи складаються в середньому з 30 учнів.

Під час навчання студенти проживають в сім'ях, які ретельно відбираються співробітниками коледжу.

Детальніше про програми та особливості навчання в Braemar College ви зможете дізнатися під час проведення міжнародної виставки навчальних закладів "University Preparation And Placement Fair Ukraine-UPPF 2012", що відбудеться 26 лютого 2012 року в готелі "Рів'єра", м. Київ, вул. Сагайдачного, 15. Час роботи виставки: 12:00 - 18:00. Вхід вільний.

Офіційним організатором виставки є освітнє агентство "Есперанто Тревел".

Детальну інформацію про захід можна отримати за тел.: (044) 499-66-54 або на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів