Université du Maine (Франція)

Університет м. Ле-Ман візьме участь у Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Université du Maine (Франція)

Створений у 1977 р., університет м. Ле-Ман є багатопрофільним навчальним закладом, в якому навчається близько дев’яти тисяч студентів. Університет пропонує широкий вибір освітніх програм загального, технічного та прикладного спрямування, які розподілені відповідно до галузей за 4 великими напрямами: Право, Економічні науки та Менеджмент – Мистецтво, мови, філологія – Гуманітарні та соціальні науки – Точні науки та технології.

У цьому привітному університеті іноземні студенти отримують адміністративний та педагогічний супровід навчання та побуту. А університетське містечко розташоване у мальовничому зеленому передмісті Ле-Мана.

Основні напрями

Навчання в університеті м. Ле-Ман інтегроване до загальноєвропейської освітньої системи Бакалавр / Магістр/ PhD.

Університет розвиває численні програми подвійних дипломів з вищими навчальними закладами багатьох країн (подвійні дипломи з прикладної математики, фізики, нанотехнологій, хімії, акустики, інформатики, економічних наук, викладання іноземних мов, соціальної географії та сталого розвитку).

До університетського комплексу входять шість підрозділів, що розміщені у двох містах.

На території студенського містечка у м. Ле-Ман розташовано:

  • факультет права та економічних наук;
  • факультет філології та гуманітарних наук;
  • науково-технічний факультет;
  • Вища національна інженерна школа м. Ле-Ман (ENSIM), яка спеціалізується у галузі промислових розробок (давачі, коливання, акустика та інформатика);
  • Інститут технологічної освіти, який складається з 4 факультетів: хімічного, механічного будівництва та комплексної механізації виробництва, управління підприємствами та виробництвом, фізичних вимірювань.

На території м. Лаваль:

  • філія навчально-дослідного юридичного відділення та Інститут технологічної освіти, який складається із 3 факультетів: біотехнологічного, комунікаційних мереж та технік продажу.
  • Інститут фахового спрямування.

Наукова діяльність, яку успішно проводить університет вже багато років, сприяє створенню та розвитку центрів високих технологій, які й визначають зміст освітніх програм. 7 наукових центрів університету, визнані міністерством і Національним центром наукових досліджень (CNRS).

Окрім цього, в університеті працює ще 10 інших науково-дослідних центрів з різних дисциплін (інформатики, економічних наук, права, прикладної математики та біології), які мають міністерську акредитацію або університетську підтримку.

Вісім спеціалізованих докторських шкіл регіону Ле-Ман управляють науковими дослідженнями майбутніх кандидатів наук (PhD).

Переваги

Гуртожитки та студентські їдальні розташовано на території університетського містечка неподалік від наукових та навчальних центрів. Містечко має регулярний автобусний зв’язок, дістатись до центра міста можна менше ніж за 15 хвилин.

В університеті передбачено безкоштовні річні курси французької мови для студентів, які навчаються за різноманітними програмами обміну.

Докладніше про освітні програми та діяльність Університету м. Ле-Ман ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
07.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів